Hra PGA TOUR 2K23 vyjde v polovině října, představeny edice

novinka  5
Martin Šmíd, 22. 8. 2022 14:55
Společnost 2K dnes oznámila, že připravovaná golfová hra PGA TOUR 2K23 vyjde 11. října ve speciální Deluxe a Tiger Woods edici, přičemž o tři dny později bude k dispozici standardní edice. „Hra obsahuje ikonu PGA TOUR všech dob - Tiger Woodse. PGA TOUR 2K23 oslavuje Woodsův odkaz tím, že ho představuje jako hratelného herního profesionála a výkonného ředitele, který radí týmu. PGA TOUR 2K23 bude při zahájení zahrnovat 20 licencovaných hřišť. Mezi nové přírůstky patří South Course of Wilmington Country Club, The Renaissance Club, St. George’s Golf and Country Club a další. Vrací se také přední návrhář kurzů, který hráčům nabízí možnost postavit si svá vysněná hřiště a sdílet je s globální online komunitou,“ stojí v oficiálním popisku hry. Ta bude k dispozici pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S.

PGA TOUR 2K23 Standard Edition

  • Fyzické a digitální verze pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 a PlayStation 5, včetně základní hry.
  • Pro PC obsahuje základní hru a balíček Golden Club, který obsahuje Golden Putter, Golden Driver a čtyři Uncommon obaly na golfové míčky.
  • Hráči, kteří si předobjednají jakoukoli verzi Standard Edition, obdrží bonusový balíček Michaela Jordana, který obsahuje hratelnou sportovní ikonu Michaela Jordana a také čtyři obaly na golfové míčky Common.
  • Hráči, kteří si zakoupí standardní edici hry pro konzole Xbox Series X|S (fyzická nebo digitální verze) nebo PlayStation 5 (pouze digitální verze), která zahrnuje mezigenerační duální oprávnění, obdrží také balíček Golden Club pro hru na Xbox One nebo PlayStation 4.

PGA TOUR 2K23 Deluxe Edition

  • Pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 nebo PlayStation 5 obsahuje základní hru s vícegeneračními duálními oprávněními a také Michael Jordan Bonus Pack, Golden Club Pack a Deluxe Edition Bonus Pack, který obsahuje 1300 VC (virtuální měna), putter na hokejku, zlatou baseballovou čepici, zlatou rukavici a tři vzácné návleky na golfové míčky.
  • Pro PC obsahuje základní hru a také bonusový balíček Michael Jordan, balíček Golden Club a bonusový balíček Deluxe Edition.

Zdroj: Tisková zpráva

PGA TOUR 2K23

ps5xsxps4xone
2K, 2K
Datum vydání hry:
14. 10. 2022
Žánr:
Sport
KARTA HRY

Komentáře