Hra One Piece Odyssey má datum vydání

novinka  1
Martin Šmíd, 19. 9. 2022 12:19
Herní vydavatel Bandai Namco oznámil, že připravovaná JRPG hra One Piece Odyssey vyjde celosvětově 13. ledna příštího roku pro PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. „One Piece Odyssey přenese Straw Hats na tajuplný ostrov, kde se vydají na výpravy, bbudou odhalovat záhady ostrova a bojovat s mocnými nepřáteli a bossy ve vzrušujících tahových bitvách,“ stojí v popisku.

 „Ve hře hráči převezmou roli devíti svých oblíbených pirátů - Luffy, Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Chopper, Robin, Franky a Brook. Hra představuje novou kapitolu pro tyto notoricky známé piráty s originálním příběhem a novými postavami vyvinutými pod vedením tvůrce série Eiichiro Oda. ONE PIECE ODYSSEY, která vyjde v době, kdy původní manga bude slavit své 25. výročí, si jistě zachová kouzlo, humor a chemii anime se svým barevným uměleckým stylemm ohromujícím vizuálem a tím, že hlasy postavám propůjčí původní japonští hlasoví herci,“ dodává tisková zpráva. Ta představila i tři edice hry. 

Standardní edice: zahrnuje základní hru ONE PIECE ODYSSEY a bonus za předobjednávku (10x jablka Energy, 10x jablka Excite, 3x Golden Jellies, 100 000 bobulí a sadu cestovního oblečení).

Deluxe Edition: Tato edice zahrnuje základní hru, balíček Deluxe (dva šperky, cestovní oblečení Sniper King), balíček Adventure Expansion Pack (jedna ultra užitečná sada příslušenství, budoucí další Story DLC a 100 000 bobulí) a bonus za předobjednávku (10x energetická jablka, 10x jablka Excite, 3x zlaté želé, 100 000 bobulí a sada cestovního oblečení). Deluxe edice bude dostupná pouze v digitální podobě.

Collector Edition Bundle: obsahuje obsah edice Deluxe, exkluzivní Monkey.D. Figurka Luffy & Lim (23x21x21 cm) a předobjednávkový bonus (10x energetická jablka, 10x jablka Excite, 3x zlaté želé, 100 000 bobulí a sada cestovního oblečení).

Zdroj: Tisková zpráva

One Piece Odyssey

ps4xoneps5xsx
Bandai Namco, Ilca
Datum vydání hry:
12. 1. 2023
KARTA HRY

Komentáře