Hra Hogwarts Legacy pravděpodobně dorazí na pulty obchodů v září
novinka•neděle 6. února 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (19)
pokud nebudou ceske titulky, tak nepodporim. Chci tomu pořádně rozumět jinak harnetka
@dj.cody: Přesně. Tohle mi hlava nebere. Podle mě to bude jeden z největších průserů tohoto roku.
@mokrypeter: ja si knihu v jazyce kteremu nerozumim nekupuju...a to ani ve sleve nebo z bazaru.
@Hráč123: co je na tom divne. Ty si kupujes knihu v jazyku ktoremu nerozumies? Potom ta obdivujem.
@dj.cody: uplne nejlepsi ze nekteri svoji koupi zakladaji na tom jestli hre budou nebo nebudou rozumet..bizar
tomu neverim,ale kdyz to vyjde,tak to bude pekny :)
@xxEliteXX: Bylo by super. Naposledy delali HP EA a vsichni vime jak to tehda dopadlo. A poradny RPG ze sveta HP bych si dal a docela jim verim, ale trochu se bojim aby to nevzali jako detske RPG....
@xxEliteXX: Pletes si dva ruzne vyvojare, tohle jsou Avalanche Software. Just Cause delaji Avalanche studios ....
Harry Potter (ne Lego) hra tu nebyla už dlouho, tak opravdu doufám, že to dopadne dobře...
Tvl neviděli ani gameplay a píšou day one koupě 🤦🏻♂️🤦🏻♂️
@Tom K: Harry je v Česku a na Slovensku fenomén jako kráva i po letech. Já si naopak myslím, že šance na počeštění je slušná
@Cybex: malá šance je vždycky,v poslední době je češtin dost,taky si myslím, že cz nebude ale naděje umírá poslední
Den kdy mi konzoli obsadí manželka
Nevím proč, ale nějak to všechno okolo téhle hry, ve mně nebudí úplně důvěru. Byl bych strašně rád, aby to byla pecka, protože na hru z univerza HP čekám dlouho. Jedna menší ukázka, pak odklad, několik nevyužitých příležitostí kde hru ukázat, spekulace o problémovém vývoji a očekávané vydání v 2023. No a teď, že teda možná září.
Češtině bude?
Toto by me hodne zajimalo :-) jako maly jsem uplne hltal hry s HP, kez by to klaplo a bylo to super
Je asi nulová šance že bude mít CZ titulky co?
A gameplay bude ?
tesim se