Hra FIFA 23 má datum vydání, první trailer i informace

novinka  10
Martin Šmíd, 20. 7. 2022 18:08
EA před malou chvilkou vypustila první trailer na svoji připravovanou fotbalovou hru FIFA 23, na který se můžete podívat níže v novince. Doprovodná tisková zpráva uvádí, že nejnovější ročník bude vůbec tím největším po stránce obsahu a nejautentičtějším díky vylepšené technologii HyperMotion. „FIFA 23 nabídne technologii HyperMotion2 na platformách nové generace, mužský i ženský šampionát FIFA World Cup, který se objeví ve hře v průběhu sezóny, ženský klubový fotbal, hraní napříč platformami a další lákadla,“ stojí v popisku. Zároveň bylo oznámeno, že hra FIFA 23 vyjde celosvětově 30. září 2022 pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC a Stadia.

Oficiální popisek hry FIFA 23

EA SPORTS FIFA 23 přináší do nejpopulárnější hry světa ještě více akce a fotbalového realismu. Vylepšená technologie HyperMotion2 s dvojnásobným počtem nasnímaných pohybů ze skutečného světa pomáhá v každém zápase vytvořit opravdovější fotbalové animace než kdy předtím.

Vyzkoušejte největší fotbalové turnaje v čele s mužským i ženským šampionátem FIFA World Cup, který se objeví ve FIFA 23 v průběhu sezóny. Zahrajte si vůbec poprvé – s podporou dedikovaných animací technologie HyperMotion2 – za ženské kluby a využijte možnost hraní napříč platformami, které usnadní měření sil s přáteli.

Užijte si nový způsob hraní a budování vysněného mužstva prostřednictvím Momentů FUT a přepracovaného systému souhry v režimu FIFA Ultimate Team nebo prožijte své fotbalové sny v módu Kariéra, kde definujete svou hráčskou osobnost, nebo pověsíte kopačky na hřebík a ujmete se role trenéra.

V režimech VOLTA FOOTBALL a Profi kluby předveďte na hřištích svůj styl s novou úrovní vlastních úprav a vyzkoušejte vylepšený herní systém v ulicích i na stadionech. Zahrajte si nejpopulárnější hru světa s více než 19 000 hráči a 700+ týmy na 100+ stadionech v rámci více než 30 ligových soutěží – včetně UEFA Champions League a Premier League – s bezkonkurenční autenticitou ve FIFA 23.

Zdroj: TZ

FIFA 23

xsxps4xoneps5
EA Sports, EA Sports
Datum vydání hry:
30. 9. 2022
Žánr:
Sport
KARTA HRY
7/10

Komentáře