Hra #DriveClub by nemusela být znovu odložena
novinka•středa 12. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (17)
bf333: a co mají dělat, na starou konzoli jim nic nevychází a nová se tu ještě neprodává, nemají co dělat a tak moralizují[s6]
Stinky:Se podivej co napsal vyse a takovy nejvic moralizuje[s6]
Závorka, jelikož i ti vaši dokážou na všem nalézt muchy, řekl bych že si nemáme co vyčítat[s6]
Smile ma v hlave vymr..no,jako malokdo,vlastne podobne jako mr Stoupa.Oba chytri jak malokdo a ve finale uctivi zalovnicci.Jsou to sasci pocmarani[s14]
Je srandovní, že jakmile se objeví jen nepatrný neúspěch na straně Sony, kolik Xbotů vyleze z kanálů[s6]
Presne ako pise Conan - PS4 mala vyjst najskor tak o rok.
Smile , nechápu proč tady provokuješ Vegu alias Mjollnira a pak píšeš Conanovi aby Vegu zabanoval ,že Ti tady nakládá ,v tom případě si to ale děláš sám.Je vidět že mince má dvě strany.
Ps4 měla vyjít až za 2roky a ne ted!
To sem tam tvl...
Aha, fanda tak že už zase tu PS 4 máš? U tebe jeden neví jeden týden ji máš, druhý týden zase ne a máš XO, měl by sis ujednotit co vlastně máš za konzoli, někdo by tě mohl potom nařknout.
MjollniR, Frnda, Drogbazzzz,atd, to jsou ti v té závorce, tuto hru nebudou hrát, ale keců mají nejvíc, umírající kůň kope kolem sebe[s6]
,,klikací návnada,,To je dobry a uspesne to funguje i zde.
fanda: velmi vtipnej postreh
Takze odlozena bude, ale nevi se na jak dlouho, nebo jak tomu mam rozumet?
Nějak jsem nepochopil smysl...
jen ať to odloží
Smile: to ale některým (ať si to zde každý doplní sám, ale nemyslel sem nic hezkého ) stejně nezabrání tu on....at do bezvědomí[s6]
V případě neodložení by se Vegovi alias MjollniRovi složil jeho z hate kostek pečlivě uspořádaný svět a psychiatr by to musel zase kostku po kostce dávat dohromady [s6]