Konzolista.cz

Hra #DriveClub by nemusela být znovu odložena

novinkastředa 12. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Hra #DriveClub by nemusela být znovu odložena
Před několika dny přinesl server IGN informaci, že závodní hra #DriveClub musela zpět na rýsovací prkna a zřejmě tak v brzké době nevyjde. Jak se ale ukazuje, tato informace nebyla moc přesná a nyní si i rýpnul do serveru IGN jeden ze zaměstnanců Sony, který chce zůstat v anonymitě. Podle něj se nestane, že by #DriveClub byl odkládán jako třeba Gran Turismo 5, protože je ve vývoji spoustu let. „Není šance, že se tak stane. Hra potřebuje více času, a myslím si, že dopřát jí ho byl dobrý tah (bylo o tom rozhodnuto už dávno). Článek na IGN sloužil jen jako klikací návnada pro zvýšení návštěvnosti,“ říká. Že by se článek na IGN nemusel zakládat na pravdě, dokazuje i Paul Rustchynsky z Evolution Studios, který dnešní vyjádření zaměstnance Sony sdílel na svém twitteru, aby situaci uklidnil. Třeba už příští týden během GDC se dozvíme nové informace.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

bf333: a co mají dělat, na starou konzoli jim nic nevychází a nová se tu ještě neprodává, nemají co dělat a tak moralizují[s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍1

Stinky:Se podivej co napsal vyse a takovy nejvic moralizuje[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Závorka, jelikož i ti vaši dokážou na všem nalézt muchy, řekl bych že si nemáme co vyčítat[s6]

IvoryCZ
👍2
👎1

Smile ma v hlave vymr..no,jako malokdo,vlastne podobne jako mr Stoupa.Oba chytri jak malokdo a ve finale uctivi zalovnicci.Jsou to sasci pocmarani[s14]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2
👎1

Je srandovní, že jakmile se objeví jen nepatrný neúspěch na straně Sony, kolik Xbotů vyleze z kanálů[s6]

lecheff

Presne ako pise Conan - PS4 mala vyjst najskor tak o rok.

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍4

Smile , nechápu proč tady provokuješ Vegu alias Mjollnira a pak píšeš Conanovi aby Vegu zabanoval ,že Ti tady nakládá ,v tom případě si to ale děláš sám.Je vidět že mince má dvě strany.

Conan80
Conan80 #Conan80
👍2

Ps4 měla vyjít až za 2roky a ne ted!

To sem tam tvl...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Aha, fanda tak že už zase tu PS 4 máš? U tebe jeden neví jeden týden ji máš, druhý týden zase ne a máš XO, měl by sis ujednotit co vlastně máš za konzoli, někdo by tě mohl potom nařknout.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

MjollniR, Frnda, Drogbazzzz,atd, to jsou ti v té závorce, tuto hru nebudou hrát, ale keců mají nejvíc, umírající kůň kope kolem sebe[s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍1

,,klikací návnada,,To je dobry a uspesne to funguje i zde.

soboldaHK
soboldaHK #soboldaHK
👍3

fanda: velmi vtipnej postreh

Arrozo
Arrozo #PS5
👍1

Takze odlozena bude, ale nevi se na jak dlouho, nebo jak tomu mam rozumet?

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Nějak jsem nepochopil smysl...

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍1

jen ať to odloží

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

Smile: to ale některým (ať si to zde každý doplní sám, ale nemyslel sem nic hezkého ) stejně nezabrání tu on....at do bezvědomí[s6]

Smileface
👍14

V případě neodložení by se Vegovi alias MjollniRovi složil jeho z hate kostek pečlivě uspořádaný svět a psychiatr by to musel zase kostku po kostce dávat dohromady [s6]

Související články

Nejčtenější články