Hra Assassin’s Creed Mirage, vyjde už začátkem října
novinka•pondělí 14. srpna 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft

REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama

























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (16)
Spidy má přednost! ❤️🙏🙏
Neviem co vsetci nadavate na tu Vallhalu. Graficky nadherna hra, gameplay tiez nebol zly. Jedine co ma vytacalo bol ten autolevel nepriatelov v teritoriach. Som zvedavy na Mirage ale urcite skusim. Znizena cena potesila.
@Nitram1980CZ: od té doby, co je má Sony v TV spotech přece. Od toho okamžiku se Ubi stal nadstudiem.
@Jozef Maluniak: jo jasně, od kdy? už dlouho ne.
@Jindra Zem: bohužel NE, dlabou na nás. Možná až fanouškovská na PC.
Ubisoft je záruka kvality ❤️💪
čeština ??
nezajem jako posledni dily
Freegoro: prý remake ac 1 too Joo
Větší hovno sem nečetl
Konečně po takové době se lore assassin's creed posunul ( chápu že jsem asi jediný kdo chápe a zajímá se o univerzum assassin's creed) prej remake 🤣🤣
Jak to bylo v té Písničce:
Vždycky poslední kulku si pro sebe nech 🎶 🎶
Tohle si nechám ujít. Letošek je mega nabytej a já už si musim vybírat abych si to všechno stihnul zahrát
Verim ze remake AC 1 dopadne na vybornou....prece jen zaklad uz byl hotov
Po toľkých odkladoch v iných hrách sa čudujem že Ubi dokáže vydať hru aj skôr 😮
Dobře nařachanej je ten konec roku :D v podstatě od Starfieldu každejch 14 dní nějaká AAA hra
Diky ubi🤍🤍🤍
To je fajn, aspoň to nebude tolik namáčklý na sobě
Jsem zvědav jak to dopadne. Ale horší než Valhalla už to snad být nemůže.