Hra Ara: History Untold se pravděpodobně dostane i na konzole Xbox Series X/S

novinka  4
Martin Šmíd, 27. 3. 2024 15:41
Letos během podzimu vyjde pro PC zatím nadějně vypadající strategická hra Ara: History Untold, kterou vydává Xbox Game Studios. I proto se hráči na konzolích Xbox Series X/S začali ptát, jestli se také dočkají nebo je hra opravdu exkluzivní pouze pro PC. Vývojáři nyní odpověděli v updatu na Steamu. „Hra ARA: History Untold bude při uvedení dostupná pouze pro PC, abychom mohli zajistit co nejvyšší kvalitu. Tým se ale podělí s plány na verzi pro Xbox Series X/S, jakmile hra bude dostupná na PC,“ oznámili vývojáři. Ti očividně s konzolovou verzí počítají, ale začne se na ní pracovat až ve chvíli, kdy bude hra venku pro PC, což je primární platforma.

Oficiální popisek hry od vývojářů

Vybudujte národ a veďte svůj lid napříč historií až na vrchol lidských úspěchů, zatímco budete prozkoumávat nové země, rozvíjet umění a kulturu, vést diplomacii a utkáte se se svými soupeři, abyste dokázali, že jste největším vládcem všech dob. Teď je to váš svět.

Ara: History Untold je evolucí ve velké historické strategii, která obsahuje oblíbené klasické strategické mechaniky pro PC spolu s inovativní hratelností, jako je národní ekonomika výroby, rozlišení skutečných simultánních tahů, nelineární technologický strom a cloudem podporovaná synchronní/asynchronní hra pro více hráčů – to vše s rozsáhlém a živém provedení, kde můžete oddálit pohled a zkoumat vše od samotných okrajů vaší říše až dolů k vašim občanům žijícím své každodenní životy. Ve strategii Ara neexistují žádné předem dané cesty k vítězství, takže máte nekonečné možnosti, jak hru hrát. Vaše volby budou definovat svět, který vytvoříte, vaše zkušenosti a váš odkaz.

Zdroj: TZ

Ara: History Untold

xsx
Xbox Game Studios, Oxide Games
Žánr:
Real Time Strategie (RTS)
KARTA HRY

Komentáře