Horor The Evil Within vyjde o něco dříve

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Steam machine
Komentáře (7)
Pro mě jedna z nejočekávanějších her tohoto roku.Jasná předobjednávka a doufám že tam nebude nějaká cenzura.
nevím jsem na rozpacích, počkám si až co mi o hře řeknou přatelé z friends listu
Pre Evil Within bol august(srpen) dokonalý. A ja by som nepovedal, že je počas roka sucho, ale tak treba vlastniť potrebnú platformu. Samozrejme na PS 4 a X1 tam nevychádza nič, na PS 4 len teraz vyjde The Last of Us a to je už rok stará hra. Ja som si teraz na PC kúpil počas Summer Sale kopec ďalších hier, ktoré nebudem mať šancu dohrať do leta 2015. Keby som odkázaný na tam tie vymenované "AAA" tituly tak by ma porazilo.
Vyjde dříve...
link
[s6]
jiricek9: MS má kolem 130 000 zaměstnanců, pochybuju, že odchod 6 000 lidí jim ublíží, včetně Drogbazzze :-D
Z hry bych se po..., takže asi nic pro mě, já brečím i když skončím poslední v TF a bojím se finálního bosse v Raymanovi :D :P
Třepu se taky a mohutně. DOufám že mě nezklame bo kupuju day one.
To uz dnes tazko urcit datum vydania. Od konca leta / zaciatku jesene sa to zacina - teraz vyjde zase Diablo III Ultimate Edition, FIFA & spol. potom AC, CoD a pokracujeme do nekonecna. V lete sa hovori, ze nikto nehra a vsetci dovolenkuju, po Vianociach prve mesiace v roku byva tradicne sucho... Tazko vybrat datum, kedy hra nepojde proti nikomu.