Konzolista.cz

Horor The Evil Within vyjde o něco dříve

novinkapátek 18. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Horor The Evil Within vyjde o něco dříve
Hororová hra The Evil Within měla původně vyjít už příští měsíc, ale nakonec si vývojáři ze studia Tango Gameworks vzali více času, aby mohli hru doladit, přičemž nové datum bylo stanoveno na 29. října. Jenomže, v tento den vychází třeba Assassin’s Creed Unity, a jít proti němu s novou značkou, není zrovna chytrý tah. Toho si je vědoma i Bethesda, která proto dnes oznámila, že The Evil Within nakonec vyjde dříve, a to 17. října v Evropě pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Pro mě jedna z nejočekávanějších her tohoto roku.Jasná předobjednávka a doufám že tam nebude nějaká cenzura.

alex33cz

nevím jsem na rozpacích, počkám si až co mi o hře řeknou přatelé z friends listu

MARTASLJ
👎2
👍1

Pre Evil Within bol august(srpen) dokonalý. A ja by som nepovedal, že je počas roka sucho, ale tak treba vlastniť potrebnú platformu. Samozrejme na PS 4 a X1 tam nevychádza nič, na PS 4 len teraz vyjde The Last of Us a to je už rok stará hra. Ja som si teraz na PC kúpil počas Summer Sale kopec ďalších hier, ktoré nebudem mať šancu dohrať do leta 2015. Keby som odkázaný na tam tie vymenované "AAA" tituly tak by ma porazilo.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

Vyjde dříve...

link

[s6]

miky20
miky20 #One& only
👍1

jiricek9: MS má kolem 130 000 zaměstnanců, pochybuju, že odchod 6 000 lidí jim ublíží, včetně Drogbazzze :-D

Z hry bych se po..., takže asi nic pro mě, já brečím i když skončím poslední v TF a bojím se finálního bosse v Raymanovi :D :P

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍1

Třepu se taky a mohutně. DOufám že mě nezklame bo kupuju day one.

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

To uz dnes tazko urcit datum vydania. Od konca leta / zaciatku jesene sa to zacina - teraz vyjde zase Diablo III Ultimate Edition, FIFA & spol. potom AC, CoD a pokracujeme do nekonecna. V lete sa hovori, ze nikto nehra a vsetci dovolenkuju, po Vianociach prve mesiace v roku byva tradicne sucho... Tazko vybrat datum, kedy hra nepojde proti nikomu.

Související články

Nejčtenější články