Konzolista.cz

Horor The Evil Within odložen + nový trailer

novinkaúterý 27. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Horor The Evil Within odložen + nový trailer
Dnes ráno jsme vám přinesli několik nových obrázků z nadějně vypadajícího hororu The Evil Within, za nímž stojí tvůrce Resident Evil série Shinji Mikami. Před několika okamžiky bylo oznámeno, že vývojáři budou potřebovat několik dalších týdnů na dokončení, takže se hry nedočkáme během léta, jak bylo původně plánováno, ale až v říjnu. Snad tedy tento menší odklad hře prospěje. Zatím se můžete níže v novince podívat na nový trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
strejda 🙋‍♂️

U toho se asi zeseru jak zamlada 😃

Waldemard
Waldemard #ManOfFaith
👍4

Sekunda 28! První zombák v RE1 po vstupu do sídla, neskutečná podoba a asi i záměrná. Hru si ujít rozhodně nenechám.

Beastial Dante

Sere ma to nervy mám[s3]

Paprik
Paprik #PS5&XSX

To se dalo čekaz. Kurvadoprdelevole, tohle mě sere!

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

FuckFanboys .....synkovi koupit titanfall? To neni dobry napad :)Nikdy bych tohle neudelal ale tak je je to tvoje volba budoucnosti :)

Me uz taky stve jak vsechno odkladaji :(.Vyjdou tento rok jeste vubec nejaky hry ? :)

To je super reklama !!! Uzas

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Evil Within je primárne vyvíjaná na PS3 s tým, že PS4 bude upscalovaný port, alebo naopak? Lebo tá hra je vo vývoji už celkom dlho...

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍2

Že bychom se skutečně báli. Konečně se začíná pořádně rozvíjet série lekacích her, plných dramatických momentů, při kterých mrazí v zádech. Tahle hra může prospět návratu série Resident Evil, už jen tím, že ukáže, co hráči skutečně chtějí. Jinak myslím, že v létě by hraní něčeho takovéhoto nebylo to pravé ořechové. Chce to pěkně tmu, takže podzim se zkracujícím se dnem je ideální období :-)

kenji

No to uz je standard jeste jste si nezvykli na stale odklady. Ale dockame se nebojte jen to musime brat s nadhledem [s16][s11]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

Alespoň bude na zimu spousty her....A pokud to hře prospěje,proč ne? Na hru se moc těším.[s6]

senator
👍3

Tak zrovna mě to nevadí, na podzim a v zimě stejně nemám co dělat (na zimu na chatu stejně nejezdíme) tak mám herní pré.[s6]

Snad to bude super, ale budu se bát jak malej kluk.[s6]

jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c

svině!

Chris Redfield
👍2
👎2

To znamena, ze v srpnu bude herni sucho + The Evil Within v drtive podzimni konkurenci nema sanci uspet [s8]

Smileface
👍4
👎1

Zatracená Sony, zase odklad [s15][s15] ... moment, to není Sony, jako bych nic neřekl [s6][s6][s6]

Související články

Nejčtenější články