Horor The Evil Within odložen + nový trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
Komentáře (13)
U toho se asi zeseru jak zamlada 😃
Sekunda 28! První zombák v RE1 po vstupu do sídla, neskutečná podoba a asi i záměrná. Hru si ujít rozhodně nenechám.
Sere ma to nervy mám[s3]
To se dalo čekaz. Kurvadoprdelevole, tohle mě sere!
FuckFanboys .....synkovi koupit titanfall? To neni dobry napad :)Nikdy bych tohle neudelal ale tak je je to tvoje volba budoucnosti :)
Me uz taky stve jak vsechno odkladaji :(.Vyjdou tento rok jeste vubec nejaky hry ? :)
To je super reklama !!! Uzas
Evil Within je primárne vyvíjaná na PS3 s tým, že PS4 bude upscalovaný port, alebo naopak? Lebo tá hra je vo vývoji už celkom dlho...
Že bychom se skutečně báli. Konečně se začíná pořádně rozvíjet série lekacích her, plných dramatických momentů, při kterých mrazí v zádech. Tahle hra může prospět návratu série Resident Evil, už jen tím, že ukáže, co hráči skutečně chtějí. Jinak myslím, že v létě by hraní něčeho takovéhoto nebylo to pravé ořechové. Chce to pěkně tmu, takže podzim se zkracujícím se dnem je ideální období :-)
No to uz je standard jeste jste si nezvykli na stale odklady. Ale dockame se nebojte jen to musime brat s nadhledem [s16][s11]
Alespoň bude na zimu spousty her....A pokud to hře prospěje,proč ne? Na hru se moc těším.[s6]
Tak zrovna mě to nevadí, na podzim a v zimě stejně nemám co dělat (na zimu na chatu stejně nejezdíme) tak mám herní pré.[s6]
Snad to bude super, ale budu se bát jak malej kluk.[s6]
svině!
To znamena, ze v srpnu bude herni sucho + The Evil Within v drtive podzimni konkurenci nema sanci uspet [s8]
Zatracená Sony, zase odklad [s15][s15] ... moment, to není Sony, jako bych nic neřekl [s6][s6][s6]