Hodina z hraní Grand Theft Auto V a první recenze
novinka•pondělí 17. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Take-Two Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (26)
Chytrým patří svět [s14]
A město je stále prázdné.. provoz nijak nezhoustl a o lidech na ulici raději ani nemluvím..
Já se počurám...
nazdar ja uz ho mam doma od patku [s6] a grafika je fakt nares koupil sem to s ps4 v alfe za 10 590
Qarii je dokonce po narazu odleti i kousty bordela s aut
Mohu se zeptat jestli někdo neví jestli je vylepšený model poškození??
jo,jde.
Jenom taková blbá otázka... jde ten pitomý first person vypnout?
PS3Fanboy
Val koupit novou grafárnu by ti to jelo.[s16][s16][s16]
Ja videl vcera kvalitni stream a vypadalo to fajn ;-)
Prej nejlepší verzi [s6][s6][s6] být R* tak se na to PC uplně vy****.
Je hrozný že na nejlepší verzi budu muset čekat. PC steam [s7][s7][s7]
tullvan: Jasně že ano, je to přece video z konzolové verze.
Jak je to s prevodem trofejí? Je to propojene jako u New and tasty? A nebo se jede od znovu ?
Já na PS3 nehrál, takže se těším jak blázen největší :D Ale bohužel zítra smrdím v práci od rána do večera, tak to jistí středa, to hned ráno si pro Gtáčko poběžím na poštu a středa bude den s velkým D :D
the edge: tak oni nerecenzovali hru, ale jen port :D
Jasná koupě, dohrál jsem na PS3 a pak hned s konzolí prodal...casto jsem pak na GTAcko myslel ze bych se jen tak schutí projel:-)
Touchmud:souhlas, taky pořídím asi až pozdějc za nižši cenu, na PS3 jsem to hrál hodně,ale plnou cenu se mi za to dávat nechce, je to jen (o dost) lepši grafika, pohled z 1. osoby a 30 hráčů na jedný mapě v multiplayeru(což je furt málo oproti San andreas, kde bylo třeba 400 hráčů na 1 mapě, ale furt lepší než jen 16 :D )
recenze nejsou zadne prekvapeni kdyz to byla desitkova hra na ps3 tak sem nepredpokladal ze by to byla sestkova hra na ps4.
Beru ze stora hned opulnoci zhavim ps4. :) Zajimave na ps3 jsem to dohral + desitky hodin v mp a stejne se na to tesim jak malej. Tohle se mi u zadny jiny hry nikdy nestalo. 99% her dojedu a nevracim se k nim, natoz abych si je koupil znova. :) GTA je ovsem tak nadrena hra ze zde neplati zadne me zazite standardy.
Grand Theft Auto V jsem dohrál před rokem a tak nějak si říkám jestli má cenu se k tomu vracet. Jasně graficky to bude lepší, ale jinak je to vlastně stejná hra kromě nového pohledu. Jenže za vyšší cenu než mají jiné novinky teď GTAV asi nechci. Časem, za rozumnější cenu, bych se k tomu asi vrátil, alespoň budu mít větší odstup. Každopádně kdo pětku ještě nehrál, je to povinnost.
HRA BOHOV!!!!
pecka snad to pošťák nějak neposere a budu zítra hrát :D :)
GOTY [s7] Zítra doma [s7]
Luxus ! :-)
Super. Já se tak hrozně moc těším [s7] [s7] [s7] [s16]
Lidi kdo ještě nehrál tak vám řeknu konec příběhu a už to nemusíte hrát ušetřím vám čas aby jste to nemuseli hrát a užili si jiné věci než hrání. Takže GTA V skončí..... Ne dělám srandu kdo nehrál máte se na co těšit je to parádní jízda od začátku až do konce :)
Už to chci mít doma!!!!!!!!!!![s7]