Oficiálně: Henry Cavill si zahraje v připravovaném seriálu Warhammer 40,000, bude zastávat i roli producenta

novinka  19
Martin Šmíd, 16. 12. 2022 13:32
Populární herec Henry Cavill, která rád hraje na svém PC nejrůznější videohry, nedávno skončil v seriálu Zaklínač od Netflixu a bohužel mu nevyšel ani návrat do své nejslavnější role Supermana. Zdá se ovšem, že bez práce dlouho nebude, protože společnost Amazon je dle respektovaného serveru The Hollywood Reporter ve finálních fázích jednání se společností Games Workshop ohledně seriálové adaptace Warhammeru 40,000. A právě v ní by měl Henry Cavill ztvárnit hlavní roli, navíc podle informací má mít i roli producenta, protože je obrovským fanouškem tohoto univerza. To by mělo zajistit, že mu nikdo nezprzní další jeho oblíbený svět, jako se to stalo u Netflixu. Uvidíme, jestli se nakonec zrodí dohoda, ale určitě by pro Amazon bylo výhrou moci přinést tento oblíbený svět do seriálové podoby, který kombinuje sci-fi a fantasy, navíc má i řadu lidských a nelidských postav.

UPDATE - OFICIÁLNÍ OZNÁMENÍ: Společnost Amazon Studios dnes oznámila, že si zajistila práva na značku Warhammer 40,000 společnosti Games Workshop. Dohoda zahrnuje přípravu filmů, seriálu a dalších projektů. V nich bude mít velkou roli herec Henry Cavill (Man of Steel, Mission: Impossible – Fallout). Nejen, že bude jejich hlavní hvězdou, ale bude zastávat i funkci výkonného producenta. „Warhammer miluji už od svého dětství, a proto je pro mě tento okamžik opravdu výjimečný. Příležitost být součástí tohoto filmového univerza od jeho počátku je pro mě velkou ctí a zodpovědností," řekl Henry Cavill. „Nemohl bych být vděčnější za všechnu tu tvrdou práci, kterou společnosti Vertigo, Amazon a Games Workshop vynaložily, aby se to mohlo uskutečnit. Ještě o krok blíž ke splnění mého životního snu."

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Henrym, Vertigo Entertainment a Games Workshop napříč našimi zábavními podniky Amazonu na této skvělé, strhující sérii, kterou budou moci naši zákazníci po celém světě prožívat po mnoho let,“ stojí v oznámení Amazonu. 


Komentáře