Konzolista.cz

Hardcore obtížnost v Operation Flashpoint 2

novinkapátek 26. června 2009Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Hardcore obtížnost v Operation Flashpoint 2
Určitě s mezi vámi najdou tací, kterým přijdou dnešní hry příliš jednoduché. Možná se bojíte, aby tímto nešvarem netrpěla hra Operation Flashpoint 2, která si tak trochu hraje na simulaci skutečné války. V základu sice budou klasické obtížnosti, kde si třeba zvolíte easy, ale pro opravdové vojáky, kteří si rádi přičichnou k většímu realismu, tu bude obtížnost Hardcore. Když si ji nastavíte, tak automaticky ztratíte možnost ukládat hru a checkpointy. Zmizí i HUD, zaměřovací kříž, kompas, informace o počtu nábojů. Nebude označen ani hlavní úkol, poškození a ani nebudete nijak informováni, jestli vás nepřítel zasáhl. Poznáte to až smrtí. Navíc nepřátelé po vás abnormálně půjdou, přičemž nemusíme zmiňovat, že jedna dobře umístěná kulka znamená pro vás stopku. Operation Flashpoint 2 vychází na podzim pro Playstation 3 a Xbox 360.
Zdroj: VG247
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (25)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Shakile

hmmm

Shakile

hmmmmmmmmmm

Shakile

hmmmmmmmmmmm

Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord

myslim,že u takový hry budu rád,když ji pokořím na normal [s6]

BeniX

Ty ses tak trochu stracenej nee!!operace flashpoint 2 ma vyjit na pc ale nee tento rok tak tady nekrm ty svoje pohady ma vyjit brezen-duben 2010 [s14]

LordikDevil

LOL

Mird@

flashpoint 2 na PC nebude !!!!!!

wita22
wita22 #loading...

[s11] [s11] [s11] tak HC neni pro mě

KonigGaga
KonigGaga #Gamer 4fun

A kdy asi prosimte?

mantis28

aha,ja zapomel Roberte ze ty uz jsi tu hru hral...

Kachlo
Kachlo #BOSS

Ano bude

VenoM

Že zmizí zaměřovací kříž mi nevadí, Far Cry 2 jse dohrál skoro do konce než mi došlo že tam není, pak jsem si ho zapnul, zkusil a hned vypnul, protože jsem si už zvyknul. Na blízko střílíš do středu výhledu a na dálku stejně zacílíš- nevidím problém.

Ale kompas- no, jestli se na něj budu moci podívat jaksi do "batohu" a na mapu taky, tak mi to je egal, protože v reálu stejně nemáte všechno na očích.

Ale nakonec to je stejně jedno ne? Nemusíte si to zapínat.

roly30

Tak Hardcore tak to ja hrat asi nebudu uz jne kvuli tomu ze zmizi zamerovaci kriz na boje zblizka to je fakt na h*. Uvidim jestli do te hry pujdu singleplayer vypada slibne online by taky mohl byt dobry ale stve me ten pocet 12 hracu jen to je malo

RobertHammer
RobertHammer #EXPERT AA

Ne, Dekuji nechci , uz horsi OFP nemuze bejt :( Zlatej original OFP anebo ArmA1/2

KonigGaga
KonigGaga #Gamer 4fun

Chci se zeptat. Bude OF2 taky na PC?

isildur heir

dalsi mocka tezici z koupeneho nazvu, mimochodem vzit vojakovi kompas a mapu je xindl nic realneho a abnormalni snaha zabit hrace ma do do realisticnosti take daleko

VenoM

Tyvado to nééé :D

Jo, to by byl jednoznačně asi ten nejtěžší mod co se dá najít :)

Rick Deckard

Ale jo mohli. "Hrajete za slepého vojáka. Tudíž ve hře nic nevidíte a musíte se spoléhat na svůj surround sound systém s 5.1 kanálem." :D

Stanley-man

Tezsi to uz snad ani vymyslet neslo :D

VenoM

Tohle mě zaujalo a obnovilo to můj zájem o tuto hru...

Ikdyž jak píše Rick, některé věci by bylo asi lepší nechat jak jsou.

Primal
Primal #Pornal

Zni to zajimave ale ja bych asi chytal u toho nervy :D

Rick Deckard

Zmizení kompasu a detekce zásahu teda nechápu. Kdyby to mělo být realistické, tak snad člověk pozná, že ho někdo strefil.

TumaPetr

Tak ono taky dost záleži na rozvržení sil, protože pokud se tu budou nalézat úkoly znič sám základnu, která je chráněná praporem chlápů, zástupem techniky včetně bojových helikopter a ty na to dostaneš nůž, tak je jaksi jakákoliv obtížnost trochu na nic. Zkrátka jako kdyby přidali do CoD4 smrt na jedinej náboj, to zkrátka nejde, ta hra je dělaná jinak. Bejt Codemaster, tak si radši už konečně objasnim cílovou skupinu, nikdy nejde obsloužit všechny naráz. Ale sám se rád nechám pěkně překvapit, co se týče konkurence v podobě Army 2, kterou jsem dnes testoval, můžu už předem říct, že v oblasti optimalizace Codemasters předem vyhráli. Na ostatní si rád počkám.

geobbu
geobbu #WHO CARES

To zní hodně dobře!

Fenix

Tak to uz je az moc hardcore do to nejdu :D uz nemoznost ukladat by me zbytecne deprimovala :D vidim to tak ze OF2 budu hrat na druhou nejtessi obtiznost:)

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články