Guerrilla Games připravuje dvě nové hry pro PS4
novinka•středa 28. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Think before you sleep
Komentáře (44)
Ty vl další ubrečenej PC master sysel Wrurouter se došel na konzolovej web vyplakat. Copak miláčku? Maminka nedala dudlíček? Nepohladila ráno po zadečku a nedala svačinku, když jsi se ráno v šest po probdělé noci u nějak F2P píčovinky probudil? Že ty jsi zapomněl v internetovém prohlížeči přecvaknout okýnko a mamka uviděl jak tam zrovna dobíhá porno s Esterkou Ládovic a ne zadání úkolu od učitelky s Fuck-booku?....jo jo zase další uplakánek.
Jestli tě sere,že si exkluzivní věci na tom svým High-end stroji od Guerrilli nedáš, tak tu holt nebul a nesviň diskuzi. Proč to děláš ty zabedněný BFUčko? Holt se smiř s tim, že máš smolíka a že si to NEZAHRAJEŠ na PC...opakuji aby jsi rozuměl NEZAHRAJEŠ....tak tu nebreč. Kup si lízátko a novou grafárnu za 30papírů. Kup si novej 4K monitor a čum na extra detaily s půl metru a nám dej svatej pokoj.
Ako to tu tak čítam tak konzolisti ale ozaj PC platforme nerozumia, teda aspoň niektorí...Problém je že väčšina konzolistov si kúpia PC priamo z nejakého obchodu, kde aj low-end PC je predražený a potom sa divia, že kur**** ako je možné že mi to nejde....Nechápu čo sa to deje a tak sa opäť vrátia ku konzole [s6][s6][s6]
Inak určite jednou hrou bude Killzone, len dúfam, že to bude lepšie než ten posledný...
tak si to pc užijte
V jednom toho routra nechapu :D I kdyz toho bude mozna vic, ale nadava na placenej multiplayer a pak prohlasi, ze neco jako "Wowko" utahne pristi generace konzoli :D Tam za offic. MP neplatis? :D A spis za dva mesice pomalu to co na konzolich za rok? :D
To jsem teda zvědav co pro nás chystají [s16]
sony koupila práva na hru rezistance - komu pak jí svěří?A tomu otravnýmu PCčkáři co ještě žádnou konzolovou hru nevidel doporučuji DDWorld.cz tam si pokecá jak konzole brzdí PC a jak mají hnusnou grafiku.[s14]
Dalsi popletena PC chudinka zabloudila? Nebo si jen prisla lecit mindraky? :-D
Tihle uhri s PCckem za penize od fotrika, jsou komedianti nejvetsi. :-D
V jednom má ten trouba pravdu to ať se na mě nikdo nezlobí, ale s tou podporou volantů z ps3 to sony posrala
argokib: souhlasím a hezky řečeno [s6]
tak za prvý je to pořád jeden a ten samej chudák kterej tady už předtimm psal pod jiným jménem.Na to nemusím mít ani iq 80 abych to poznal.
Za druhý berte to kluci pozitivně.Aspon se nehádáme na chvíli konzolisti mezi sebou ale společně ničíme tu nerdí havět[s6]
doca8: Tak on by do bordelu šel taky, ale matka mu na to nedá a s těma beďarama, ho tam stejně nepustí[s6]
Hele wruroutr, nebo jak si rikas. Jdi nekam na web kde je PC only a zahraj si wow. Vim, ze ti maminka nekoupila Ps4, ale nemusis to tady kazit ostatnim ne? Jak tady pises ze je pc vykonejsi, tak mas pravdu. Pc jsou napred ALE! Koukni se na cenu. Poradne Pc mas za 20-30 k ? Tady mas konzoli za 10k a mas stejny herni zazitek. To co ty das za pc, tak ja koupim konzoli, hodne her plus si koupim PS+ a jeste mi zbyde do bordelu. Cumis co? Jak tady psal Czzero, ze to je malinko osekany a co? Zazitek ti to neveme. Dneska ma doma kazdy konzolista pc, at uz na normalni pouziti tak na hry. Kdezto Pc hraci doma konzole moc nemaji, protoze konzole odsuzuji, tak je doma nemaji. Neco jako ty :-P
wruroutr: Nám tady většinou už není 16 let, tak nás WoW až tak moc nerajcuje.
PS3Fanboy: je fascinující, kolik lidí má doma PC, že mu NASA závidí a chodí si k němu dělat výpočty[s6]
Hovorim priklad nehovorim o PC zostave co stoji 2000Ecok.
Já mám doma výbornej stolní PC, ale neodolal jsem exkluzivitám typu "last of us, uncharted" atp a musel jsem si taky pořídit ps4.. navíc neni nad to že si lehneš na gauč, vemeš ovladač do ruky a hraješ :)
Další PC trotl sem vnáší svá dokonalá moudra :D Měli bysme pomalu šetřit na nějakej repelent :D Na Master Raci, zchlaď se článkem - link
wrufrajtr je všude, to zas bude nablinkáno.. Jinak Guerilla už potřebuje změnit žánr, ukažte co umíte.
Sano: Po roce jsi měnil grafiku a už se ti všechno sekalo? To jsi měl asi koupenou sestavu z kauflandu nebo jak? U PC měním grafiku tak po 3-4 letech (nekupuju Low-end). Po dvou letech jsem na konzolové kvalitě.
Díky za osvětu, běžím si koupit nové komponenty. Ještě že jsem byl včas varován - bylo to za minutu dvanáct a ty ošklivé, zlé a omezené konzole by mi změnili nenávratně život. THX BRO Následujte PROROKA, dokud je čas - „Tick-Tock“[s14]
wruroutr dík, tak nějak jsem to očekával[s3]
Tak například deset let staré WoW je něco, co možná zvládne až příští generace konzolí.
Neviem mal som herne PC a najviac ma stvalo to ze aj ked dat zanho neskutocne peniaze o rok uz musis menit Graf.alebo nieco ine.Od kedy mam konzolu a je tomu asi 4 roky ziadne sekanie hier,ziadne znizovanie graf.atd. vsetko ide ako hodinky bez problemou bez starosti ci mi ten PC utiahne tu hru.Mam velky 3D TV a repraky pri ktorych mam zazitok z kazdej hry a z pohodlia gauca. [s14]
To PC monstrum ma v te palici vymetene - lozit na konzolove stranky a prudit hovadiny o PC to muze delat but decko nebo clovek co ma problem ... Tak jako tak nas tu PC nezajma nas zajmaji konzole a ne chudaci co si leci sve dusevni poruchy na internetu ... K tematu : tesim se na to rpg co chystaji a druha hra asi nebude Killzone cekam neco noveho nejspis z 1 osoby ...
wruroutr když podle tebe konzole tolik brzdí pc, tak ty exklusivní pc hry jsou logicky o generaci jinde jelikož bržděny být nemohou, tak prosím pošli nějaký odkaz ať nám spadne brada[s6]
Protože konzole boj s pc prohrály, jsou out. Dnes je konzole jen slabé a funkčně silně omezené pc, na kterém jsou hry v otřesné kvalitě, přesto jsou několikanásobně dražší a ještě musíš platit za multiplayer. Člověk musí být opravdu ovce, aby tohle přehlížel a akceptoval.
Napsal jsem ti do chatu bubu, nevím co ti to pomůže, hrdino, hahahahaha.
Na staré ps3 si nezahraju nové hry, na nové ps4 si nezahraju staré hry, je to zouflaství. Kompatibilní není ani hardware, některé volanty dražší než celá konzole při přechodu na ps4 můžeš zahodit, pokud je nevyužiješ na pc.
Ukaž mi, jak se DA zahraješ FHD na 60 fps, nebo dokonce na 3 monitorech, nebo 3D, když jsme u toho (na konzolích musí být 3D uměle podporováno, na pc je univerzální). Technické kvalita je už v základu na konzolích ubohá, hry tam jsou osekané, trhají se a mají špatné rozlišení, mizerné vyhlazování, trpí nedostatkem výkonu. A konzole jsou na ústupu proto, že konzolový trh (tj celkové tržby) klesají.
Kdyby si aspoň ty hrdino nepsal ke hrám, ale projevil se v chatu, na to ti nestačí ani ty tvoje pc koule[s15]
Ale houby, neměníme, nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Čím je trh větší, tím pomaleji inovuje. Prodloužila se i doba vývoje her. A hlavně, dneska není problém u her škálovat výkon. Nebýt konzolí, tak jsme mnohem dál v kvalitě i možnostech her a AAA hra = komerční hra s obřími marketingovými náklady a špatnou hratelností.
wruroutr: jenže ty hry si zahraješ ve 3D i na staré PS3
- navíc nevím kde bereš že hry jsou v otřesné technické kvalitě když na PS4 vypadá nový Dragon Age , Far Cry 4 nebo i podle různých webů vypadá Zaklínač 3 stejně perfektně jako na PC a to že hra je o pár polygonů osekána nijak nezmění její celkovou kvalitu pokud se jedná o dobrou hru .
A kde sakra bereš ten blábol že jsou konzole na ústupu když se PS4 prodalo za rok skoro 20mega.