GRID - ‘Get Your Heart Racing’ trailer
novinka•středa 18. září 2019•Martin Šmíd•

Zdroj: Codemasters
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
Jennifer English nakonec neztvární hlavní hrdinku ve hře Tides of Annihilation
novinka
Ubisoft se chlubí 3 miliony prodanými kopiemi hry Assassin’s Creed: Black Flag Resynced
novinka
Trailer oslavující 25. výročí hry Final Fantasy X
novinka
Herní ředitel Marathonu opouští studio Bungie
video
40 minut z hraní plošinovky Moss: The Forgotten Relic
novinka
Bethesda zatím nekončí se Starfieldem, plánuje nový obsah i další aktualizace
fórum
Filmy
novinka
Rayman Origins: Enhanced Edition vypadá krásně ve 4K, podívejte se na záběry z hraní
novinka
Nový trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian ukazuje souboje s bossy
novinka
Bethesda oznámila budoucnost značky Fallout, počítá se s pátým dílem i remastery
Komentáře (13)
Souhlas
@StepoBella: neskutečně povedený port. Od nastaveni ovladani na analog at mas citlivy plyn/brzdu, po nastaveni grafiky mezi 60fps a 30fps s hezci grafikou + volitelny hd textury ke stažení, vyber aut,režimy. Proste naprosto parádní. Navíc samotná hra me na předchozí generaci minula a je dost kvalitní. Updatem přibude ještě online mp a bude to spickova gamesa. Za 900 naprosto vymazleny port.
Jo jo je to pecka. Hrají dayone.. A nemuzu si to vynachválit. Ta hra se jim neskutečně povedla. Grafika je vážně TOP. A rozlišení je také skvělé.. Vyhlazování taky! Nikde se nic neklepe, je to ostré jak břitva. Navíc tech aut.. Vážně mazec.Konečně na SWITCH pořádná závodni hra s real auty. Mimo V-RALLY 4 tam nic neni. Teď uz ale jo. Jo a to ještě vyjde WRC8.. Ale tak pěkné jako GRID Autosport to asi určitě nebude
GRID SWITCH link
Hele GIRD tuhle featuru měl vždy. Ti více znalý tohle vědí a pamatují. Rozhodně to nedělá ze hry odpad nebo tak něco. Kdo to nebude chytit využit, tak to nechá být. Ale tohle je věc, která třeba pomůže i těm měně zdatným jezdcům vyhrávat závody..
no gameplay vypadá jako že to bude sranec
srnax: v linku, co sem dal Stepobella.
Podle jednoho nedávného zahraničního preview to mají dlouho po vydání podporovat novým obsahem a tratě mají být všechny zdarma. Já sám mám předobjednanou Ultimate edici. Tohle bude paráda. Pro mě to je po Driveclubu nejočekávanější závodní hra.
Rasputincz: to si zjistil kde, že tam bude vracení času? Taky to nemám rád, připadá mi to skoro jako podvádění... Buďto máš skill nebo nemáš a zajed si to znovu 😄
Ale ne, tam bude vracení času??? Proč to do závodních her dávají.
To bude šupa!link
Všechno záleží na tom jaký bude Multiplayer.To nesmyslné grindování v kampani má každá druhá hra...Vzpomínám na první díl. Tam byl Multiplayer neskutečně návykovou záležitostí. Snad se povede i tohle. Na proložení mezi GTsportse to bude hodit😜