Gravity Rush Remastered vyjde o týden dříve
novinka•čtvrtek 19. listopadu 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama




















novinka
PlayStation vydá první hru Bad Robot Games, jde o kooperativní akci od tvůrce Left 4 Dead
novinka
Vyšla hra Metroid Prime 4: Beyond, podívejte se na launch trailer
novinka
Gameplay trailer na nedávno oznámenou závodní hru RIDE 6
fórum
Gran Turismo 7
novinka
Představena akční RPG hra The God Slayer
recenze
Metroid Prime 4: Beyond
fórum
Silent Hill f: Artistická nekrofilie
novinka
Oznámena kooperativní akce Cast Outs od bývalých vývojářů SCE London Studio
novinka
Představena aktualizace Spec III pro Gran Turismo 7
novinka
Příští týden začne ve hře Diablo IV jedenáctá sezóna Season of Divine
Komentáře (19)
Presvedčil má remaster Uncharted za 50 euro je to kráľovská zábava na kopu hodín a už 2 vyzerá skvele a tým hrám nič nechýba o Last of us ani nevravím Vývoj novej hry okrem preskinovanych klonov ako AC trvá s veľmi dlho a potom vznikne nepodarok ako nový Need for speed Dobrý remaster za dobrú cenu uvítam
Diky Cellu je zpetna kompatibilita odpiskana, tohle uz proste nikdo nezmeni a lidem to evidentne smysl dava, to kupovat kvuli par frejmum, tak proc ma nad tim furt nekdo potrebu brecet? Proste lidi si to koupit chtej, tak at si to k.rva koupi a ostatnim to muze byt ukradene. :-D
smile je ti jasné, že je to PSV hra :D nehratelná na PSTV, ty porty na PS4 v tomto případě jsou scela v pořádku. Ovšem u některých věcí co se teď remastrují kroutím taky hlavou, některé jsou zbytečně brzo
Černuška já se zase zasmál u něčeho jinýho link
Starky: Ekonomickej smysl pro Sony to asi má jinak by to nedělali, jsem si taky jistej že než zpětná kompatabilita má pro ně ekonomicky smysl vypráskat od lidí další prachy za remastery ale teď mluvím spíše za sebe, že mě nedává smysl to kupovat kvuli pár frejmům navíc a trochu ostřejšímu rozlišení a jsem pro zpětnou kompatabilitu kde si zakoupenou hru mohu bez dalších investic znovu zahrát.
CaJTeeKaNee: A co cena?
Smileface: A kde jsi prisel k tomu, ze tady to smysl nema? Kdyz se podivam jak se ty remastery prodavaji a to na PS4 i Xone, tak to naopak od Sony nesmyslne rozhodne neni.Nikdo nikoho nenuti si to koupit a novych her vychazi vice nez dost.
Já jsem za remastery taky ohromně rád, jelikož, když jsem měl ps3 tak jsem na něm zahrál asi tak 15 her, takže mi unikly hry jako U1, U2, God od war serie, Metro serie, GTA 5, Dishonered a nevím kolik ještě. A remastery mě je umožnily zahrát v lepší grafice. Kde je problém?
Jack nejsem plajka hater ale jsem zastance toho ze co se minule generace tyce ma byt zpetna kompatabilita a remastery za dalsi prachy maji smysl ob generaci, tj, ted napr PS2 hry. Treba super predelavku Gabriel Knight jsem pred nedavnem stahnul a tam to ma smysl. A popravde Sony nesmyslne remasteruje hry co vyšly před pár lety jako o závod, to neni vymysl ale fakt.
soky: O kastraci nic nevím, spíše dospění a získání nadhledu a toho se ty obávat nemusíš ;-)
Martine, ty toho chceš domluvime se, že můžeš chtít za rok jen tři věci, ok?
chtělo by to ještě Freedom wars na PS4
Tak pockej na bazar kdyz na to nemas, tam to za 400 - 500 potom koupis v pohode.
mmaatteess_ tak si to užij :)
Kostej: Možná, že kdyby většina remasterů nestála víc jak 1000kč, ale třeba 400-500, tak by na to spoustu lidí mělo jiný pohled.
Smileface tys byl kdysi plejka a celkem good týpek. Po kastraci jsi se strašně změnil. Škoda. Jinak samozřejmně nechci se opakovat, ale Sony
Ja vnimam remastery ako taky bonus. Neni okolo toho hype, nepisu sa na to oslavne ody, ale potesi ma ak je to napr. hra typu Beyond, ktora ma na Ps3 uz minula a velmi rad si ju prvy krat v zivote zahram na Ps4 :)... Proste tesing :). A hra ktora vysla len na Vite? :) Tu snad az na Smileface nehral snad nikdo :D (ok trochu prehanam), ale proste v pohode, tiez je tu kopa ludi ktori to skratka nehrali. Tak kde je problem? Kto chce kupi, kto ne, ne :). Jednoduche.
Naviac tento rok vysli na Ps4ke aj cisto nove exkluzivne AAA hry, napr. uplnu premieru mala znacka Until Dawn, The Order ci Bloodborne. Takze nevychadzaju len remastery, ale som rad aj za nich.
Ja nechapu ty utoky na remastrovane hry Ja mam remastery rad , protoze vzdy je to lakave si zase zahrat stare pecky v novem kabatku . Kdyz vezmu remaster Dark Souls 2 , GoW III , DMC4 , FFX-X2 atd. atd. proste to musim mit doma a delam si zbirku her ktere si rad vzdy zahraju . Remasterovane hry prispivaji tim ze je vetsi vyber her ktere je mozne zakoupit a to je vzdy na miste . Remasterstation je jen trolling od bobri reky nic jineho , nechapu lidi co kopou do starych oprasenych pecek Gravity Rush na TGS vypadal paradne , pro me to zrovna neni , ale radost na to koukat ... Jeste ted spominam jaka tu na Konzolista panovala dobra nalada kdyz se recenzoval GoW III remaster - Ja osobne si ho po druhe splatinoval a musim rict ze jsem si to opravdu uzival a o tom jsou remastery
Radši remasterstation než tvboxone
Napsal bych remasterstation ale nechci se opakovat