Grand Theft Auto V se už prodalo 45 milionů kopií, 10 milionů na současné konzole
novinka•středa 4. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Take-Two Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (11)
Marcel CZE: Přijde mi celkem trapné navážet se pořád do COD. Měl jsem možnost hrát Advanced Warfare a rozhodně to nebyl díl bez inovace.
bodejt neee mam jak na ps3 tak ps4
Zasloužené :) Teď jen doufám, že v VI se konečně dočkám next gen Vice City a božských osmdesátek[s7]
GTA V ma podobny uspech jak San Andreas.Ted jeste udelat Vice City a vykaslat se na Liberty City.
Z Next verze a 10 mega mam obrovskou radost a to je venku par mesicu.
Tak to sem asi jedinej kdo to ještě nehrál.
Gratuluji. Na ps3 mazec, teď když mám ps4. Uvažuji nad tím.
paráda! GTA5 je opravdu užasná hra a zaslouží si to !
gta5 jsem si zahrál hned jak vyšlo na ps4 na starou generaci jsem vynechal ale myslím že jsem neudělal vůbec chybu ba naopak velice jsem si jí užil je to opravdu mistrovské dílo a tyhle prodeje si určitě zaslouží
Gratulace [s12] ohromny prodeje a neskutecne zabavna hra
Taky jim to hrozne přeju
Moc pěkný :) mám z toho upřímnou radost, protože některý hry jako CoD, které už roky nepřichází se žádnou větší inovací, maximálně s inovacemi v oblasti marketingu, prodávají taky hodně a v podstatě za nic. Toto je poctivá práce vyvedená do každého detailu a díky této podpoře se dočkáme za pár let dalšího dílu a věřím, že zase pozvedne pomyslnou laďku open world her na novou úroveň. Tihle lidi do toho fakt vkládají vše.