Grand Theft Auto V s novými skladbami do rádií na PS4 a XO

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Leonovi S. Kennedymu bude patřit zhruba polovina hry Resident Evil Requiem
novinka
Akční RPG hra Star Wars: Fate of the Old Republic vyjde dříve než v roce 2030
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
Komentáře (29)
A samozřejmě, že to nebude na staré konzole. A taktéž tam nebudou ani ty posraté bankovní loupeže. Od ROCKSTARU bych zrovna nečekal lhaní.
Gambit vole co to máš za omedzene nedospelé nazory stoho mi hlavu krúti ... Len doplnim lovefista o par dalších serii kde najdeš kvalitnu muziku assasin creed 2 ,splinter cell conviction ,battlefield bad company 2, cod MW 1,2,black ops,crisis 2 ,kilzone2 , prototyp a mnoho dalšich... A mimochodom metal ma mnoho foriem niekde si asi zacul death metal a zaškatulkoval si automaticky celý žáner do vrieskania pritom je to užastný štýl pri ktorom sa clovek zabavi ovela viac ako na tých dnešnych kvázi songoch typu beiber a cyrus ...
hudba v gta 5 byla vyborna,v kazdem gta jsem poslouchal maximalne 2 radia,ale v tomto asi 5 radii.
Kdyby tam šla nacpat vlastní hudba tak by to nemělo chybu, nechápu proč to tam už dávno nejde!![s3] Ale jinak nejlepší hudba byla ve Vice City.[s7]
Gambit: To je zase názor,občas mě tady lidi dokážou pobavit [s6] Psát tady že je metalová muzika dementní jasně dokazuje tvojí omezenost.Dejme tomu že posloucháš Miley Cyrus,taky ti nebudu říkat jak špatný to je,protože každej má rád prostě něco jinýho.Na GTA bylo dobrý,že si tam každej našel svojí oblíbenou stanici,protože tam bylo fakt všechno..od metalu,rocku,country,regae,hip hopu,popu atd.,ale v 5 mi to přijde všechno takový o ničem no.Kromě asi dvou stanic mě tam nic nechytlo..
Mě do GTA metal nepasuje, stačí tvrdší rock.ale ta možnost vytvořit si svůj playlist by tam měla být.
Gambit: pleteš se. metal se ve hrách vyskytuje a říkat, že je dementní jenom proto, že ho neposloucháš je jen důkaz o tvé ubohosti. já třeba taky neposlouchám hip hop a neříkám všem, jak je dementní. jinak ohledně her můžu vyjmenovat sérii Motorstorm, DMC, Flatout, The Darkness, Tony Hawk, NHL a i v těch GTA je, akorát si ho člověk musí umět najít.
Za mě nejlepší songy v GTA5 má FlyLo FM a WorldWide FM. Non Stop Pop FM hraje samý profláklý komerční hity.
Až bude možnost pustit si v GRAND THEFT AUTO 5 (v aute, v letadle, na lodi, v dome, v garáži) vlastní hudbu, tak budu s úsmevem na tvári jásat a skákat pul metru vysoko. Ale pridání pár skladeb do "rádií", navíc skladeb, který mi nemají co nabídnout?
V tom prípade zustávám v klidu a s ocima "v sloup" (doplneným o nudný zívnutí) se jdu s holicíma potrebama presunout do koupelny a pripravit se na nedelní cestu k rodicum - samozrejme, že s vlastní oblíbenou hudbou "na pozadí" [s14] [s14]
Hell yeah DRIVE. The best Soundtrack
link
Gambit: Aj nabudúce, neboj :)
Lee_NR: To je jen dobre. Dik, zes mi to pripomnel. [s12]
Gambit: To čo si napísal len dokqzuje to, že o metale hovno vieš :)
miREC666: Tak mi vysvetli, proc ten tvuj inteligentni metal nedavaj do kazde dobre hry? Protoze to je sracka, kde se krici nahlas a snazi se z toho udelat svetovej val. Vsechno na jedno brdo. Mainstream songy se daji poslouchat a hodi se do vsech her. To, ze si tady obhajujes metal nic nezmeni na tom, ze to v hrach nebude.
gambit a v čom je metal dementný? môžeš nám to vysvetliť? alebo v čom sú tie mainstream songy inteligentnejšie? dementný je jedine tvoj obmedzený názor
a nemluvilo se i o nějakém dalším single obsahu? O nějakém ostrově na mapě, nebo tak?
old gen je mrtvý :D
a old gen jako nic ? :D
Pochybuju, ze by tam dali dementni metal. K te hre se to vubec nehodi. Zatim si vedli vyborne a urcite nezklamou. [s16]
nechcem ďalšiu priteplenú pop stanicu...chcem niečo ako LCHC v GTA4 alebo možnosť vlastného výberu skladieb
GTA 5 má skvělý soundtrack :)
GTA4 ani GTA5 nemají dobrý soundtrack, to GTA3 a VC to je jiná.Řekl bych, že z GTAček má nejhorší soundtrack 4 a nejlepší Vice City.
GTA IV mělo Vladivostok FM [s7][s6]. Tady mi stačí Los Santos Rock Radio a jsem spokojenej.
Tak doufám že bude víc devadesátek ala Corona[s12]
Nejhorší rádio bylo v GTA 4.
Myslim, ze tahle tam mela taky puvodne byt. Tak doufam ze bude.
link
gta stalo 1600,- a ted bych mel vyplaznout dalsich 1700,- u rok stary hry?co takhle prevod z ps3 na ps4 za par stovek protoze jinak si to muzete strcit primo tam
Parada, GTA5 malo strasne radia, aj zo zanrov, ktore pocuvam sa mi nepacila pomaly ani jedina pesnicka. [s15]
Kdo jsi počká ten se dočká :D PS4[s7][s7]