Grand Theft Auto V oznámeno pro PlayStation 4 a Xbox One

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
Komentáře (30)
Díky moc R*. Už v ps3 verzi jsem nahrál stovky hodin, Los Santos čeká [s16]
Tu máte problémy dohrať 3-4 hry že čo skôr? To čo mám ja hovoriť na môj Steam zoznam momentálne 240 hier [s6]
GTA [s7][s7]
Jj i ja prestavam zase stihat - rozehrany Wolf , Watch Dogs , do toho Dark Souls 2 , Bound by Flame , AC4 lol [s6] ja asi dam vypovet abych to stihal [s6][s6][s6]
Kostej-cz : No to teda nevím...Jako s mým časem asi těžce stíhat nebudu[s6]
Ještě jsem ani nebyl schopný dohrát Infamouse na dobro, natož na zlo,tet ještě do toho Watch Dogs, Spidermana no hotovo..[s6] a ještě to The Last of US, na to se taky těším jak blázen[s16]
Pro někoho možná ne, ale pro mě je těch her více než dost[s6]
Na PS3 ta hra vypadá a šlape moc dobře, koupil bych spíš raději Red Dead Remaster :D
Tunings : jsme na tom stejne xD otazka je jesi to budem stihat hrat [s6]
Na PC je toho škoda!
No tak to je síla, toto oznámení...Tak jako The Last of US jsem si an PS3 nestihl zahrát, tak GTA V to samé a oni to předělávají na PS4, tak to je prostě bomba!!!![s6]
Ukázali mi ZAKLÍNAČE a BATMANA, mé očekávání stouplo zase o něco více. Úžasné gameplaye! A GTA je jako třešnička na dortu. Jen doufám že tedy se potvrdí ty převody statistik a budu nadmíru spokojen.
Trevor ve full HD už se nemůžu dočkat. GTA5 ukazuje jak jsou v ubi neschopní udělat Full HD hry (watch dog).
GTAV jsem nehral - tak ze ps4 verze to jisti [s16]
Nevíte, jestli tam bude nějaký program přechodu? Když už mám ps3 verzi že bych si za menší poplatek stáhl tu novou? Podobně jak to bylo u několika her u startu konzole...
PČ [s6]
Konečně!!!!!! Beru jednoznačně PS4 verzi!
PC [s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7] [s6]
Jediná hra kterou jsem už hrál a koupím znovu na PS4.
Ta grafika je kulervoucí!
Nejlepší hra všech dob... bude ještě lepěí než byla.. OMG OMG .. Rockstar take my money podruhé!!! [s7]
Ps: Ubisoft se snažil o next gen.. jenže ten přichází až teď, se skoro rok starou hrou :)
Takze pre mna tento rok GTA V + Last of Us + NHL 15 :P.... Este, ze som zatial z toho nic nehral :D
Já věděl proč čekám :-) Ještě že jsem ji pro PS3 nekupoval.
Jedne z nejlepsich her vsech dob?To jsem teda v klidu
Pecka jeste oznamit prenos MP postavy do next-gen verze a upgrade ps3 verze a budu maximalne spokojen. Stejne tak verim i ve vydani pribehoveho dlc :) fakt se tesim. Tenhle masterpiece si mile rad dam znova.
No GTA V nebylo špatné, ale že bych ho musel hrát znova jen kvůli lepší grafice, to asi ne. Škoda že neoznámili nějaké příběhové rozšíření na způsob epizod pro GTA IV. Ale ještě je asi brzo.
Kde sú teraz tí mudrlanti, ktorí tvrdili, že PC verzia nebude? Pche!
Tak a máme to tady pekne cerný na bílým. Takze v nejblizsí dobe se budu toulat po Chicagu a na podzim se presunu do Los Santos, bezva zpráva, tesím se [s14]
Toto nechava ubohy Watch Dogs daleko za sebou s prstom v nose.
Super přesně tohle já můžu, nic není lepšího než opne world games
[s7][s12] let's celebrate
Amazon udává datum 28.10.2014.
Rockstar [s7]