Grand Theft Auto V – launch trailer
novinka•pondělí 10. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Take-Two Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (12)
Na PS3 jsem nehrál, takže se těším jak blázen :D
Jednu věc bych na tý V překopal, model řízení. Toho se asi ale nedočkáme co?
Jako pěkný no , jenže před vánocmi k tomu další hry a do toho GTA5. Dle mého je ta maloobchodní cena přehnaná. Tohle budu muset oželet a koupit až bazar příští rok. Nedá se svítit.
Ale je dost smutne, ze snad jedine studio co vie dodat kvalitu, ktora sa uz vcelku da oznacit ako next gen, je Rockstar - a jedina hra rok stary remake z predoslej generacie - zatial jak PS4 tak XOne tazky fail.
hezký ale krátký už se těším až budu mít gta5 v mechanice :)
JO jo Rockstar umí.
Na next gen konzole ,jak se jim zrovna říká ,vyšlo již mnoho "omlazených" her.
(Tomb Raider, Last of Us,Metro Redux,Sleeping Dogs). Ale Rockstar šel dál.
Více aut, více lidí, více vegetace, více detailú, více pohledú, prostě více zábavy. GTA V na PS3 jsem koupil v předprodeji a dohrál. GTA V na PS4 mám předobjednané a nemůžu se DOČKAT !!!!!!!
Milan 36 let.
Snad jednou budu v těchto věcech dospělejší.(Ale bude to hrozná nuda)[s6][s7][s7][s7][s7][s7]
Ještě 8 dní. Jak já se na to těším, i přes to že jsem to hrál tak to upřednostnuji před AC:U či FC4 [s16]
policajti sou tam az moc chytry a sou vsude
GTA V som este nehral takze si to uzijem na PS4 tak isto ako TLOUS :) uz sa moc tesim.
Luxus :)
Peckovo to vyzerá.
Budu se opakovat, ale at uz je SAKRA toho 18tyho!! ;)