Grand Theft Auto Online dostane Heist mise začátkem příštího roku + první trailer
novinka•úterý 16. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Take-Two Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (20)
konecne poradne na ps4 si ten online z kamosema uzijem, online u gta5 je nekonecna zabava a stimto to teprve bude narez, kluci nemejte tohle spozdeni vyvojarum za zle sice to oznamili se spustenim online ale kvuli hracum co jim narusili online komunitu glichema na miliardy,tak toto dlc odlozili a nechali to az s verzi na novych konzolich ale i presto nezapominaji na svuj slib a dlc bude i pro starsi konzole
online me zatím moc nezajimal...po tomhle mozna vyzkousim
Někdo hrající online na PS4? Můj PSN nick: Gaborah ☺
Po tomhle videu, jsem nabombenej na GTA tak, že nevim, ješte do kdy budu schopnej odolavat, ta cena me zatim brzdi, ale jakmile bude nejaka sleva, beru hned! [s7]
No konečně [s7]
Super, dle toho co jsem o tom čet to zní velice bombasticky [s16]
Doufam ze to bude za darmo.
Myslím že R* začátek traileru nemohl vystihnout lépe... jak říká Lester: "I know you have been complaining, but you were not ready" [s6]
Online mě nějak moc nebere, ale díky tomuhle ho asi budu zapínat s chutí.
To je naprostý výsměch nám hráčům. Slibovali to více než před rokem a vykašlali se na nás na plný čáře. Teďkom jim na to seru, protože z kamarády co jsme to hrávali denně několik hodin si buď pořídily PS4 a nebo už to nehrají.
Už jim nějak nevěřím ze to vyjde
Mleli o tom rok, tak snad to vyjde, když už vyšel i trailer...
[s6][s6][s6]
to Beverlis: mám otázku, ty jsi gay?
A mohu tě ošoustat do zadečku?
Tvou adresu prosím.... Už mám na špičce bublinku....
konečně důvod hrát online [s6]
krásA už se nemužu dočkat. snad to vyjde v ledu či v unoru :)
Konecne, tahle gamesa je opravdu bomba a na PS4 to vypada lahutkove, taky se me libi to vyuziti PS4 ovladace, online GTA je nikdy nekoncici zavava.
Raew mám to úplně stejně :D
Super... to jsem čekal před rokem. Ted' mě už nevtáhnou zpátky, na PS3 se mi to hrát nechce a na PS4 se mi to kupovat za plnou cenu taky nechce, sráči :)
Konečně[s12]