Gran Turismo 7 bude mít nejvíce tuningových dílů v historii série
novinka•úterý 9. listopadu 2021•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (43)
Sony Atomovka pro niceni Americanu 😆❤️ To bude 100x vetsi launch
@xXH3adHunt3rCZXx: mam uctov dost neboj sa
Zemiakový šalát s majonézou, tradičný recept - postupZemiaky si varíme v šupke cca 20 minút, podľa veľkosti. Kontrolujeme vidličkou, nesmú byť rozvarené. Po uvarení ich premyjeme studenou vodou. Ak chceme, aby sa nám jednoducho lúpali, každý surový zemiak narežeme v strede dookola.Po uvarení len stiahneme šupku z oboch strán. Vajíčka si uvaríme na tvrdo. Zeleninu môžeme použiť sterelizovanú, alebo si ju môžeme povariť. Mrkvu varíme v celku, po vychladnutí nakrájame na malé kocky, ako aj kyslé uhorky.Cibuľu si nakrájame nadrobno a dáme variť do horúcej vody na 3 minúty (bude ľahšie stráviteľná). Scedíme. Suroviny necháme vychladnúť.Zemiaky a vajíčka si ošúpeme a pretlačíme cez klasické koliesko na šaláty. Pridáme majonézu. Jemne premiešame a pridáme mrkvu s hráškom, cibuľu, uhorky.Prilejeme nálev z kyslých uhoriek. Šalát odľahčí a bude lahodnejší. Dochutíme soľou, cukrom, čiernym korením mletým.
@Jakub Andreas: pozdravuj u vas doma v Chanove
@Jakub Andreas: Vlastně, vůbec nic 😂
@patriot: Co od takového vidláka čekáš?
@mnaca: z mobilu to odoslalo viackrat, co uz, nemozem za to ze na tejto podradnej stranke nie su ziadne funkcie ako napr.mazat komentare
Taky jsem zvědavej na dualsense, jinak mam radsi spis arkadovějši zavody, ale 100% vyzkouším. Věřím, že to bude mrda na PS5🤓👍
@kochones: či 1€, či 99€ nič sa na tom nemení
@Tab Arc: v akcii za 9,90 dobre to mas pravdu
Beriem .. stále by to bolo to naj na konzolách
@patriot: ved vravim preskinovany GT Sport
Ty budeš dobře vypatlanej.
preskinovany GT Sport
preskinovany GT Sport
preskinovany GT Sport
vravim preskinovany GT Sport
Neco takoveho uz bylo slibovano u GT5 a nak9nec to bylo nemastne neslane... i oproti Forze 1, kterou jsem jedinou hral jako svoji hru, tak to bylo slabe. Z toho traileru jako bych videl prave trailer na prvni forzu, kde taky zluty sranda auto najednou ziskavalo uplne jinou podobu za pohybu pomoci dalsich dilu. Navic mi vadi, ze jsou tam nekolikrat ukazany auta, ktera urcite z toho tuning editoru nevzesly, ale jsou uz takhle postavena jako to Lambo nebo Toyota supra v castrol barvach. Takze opet me PD nechava na vazkach, jak dobre to vlastne bude... jsou tam indicie, ze to nemusi byt tak skvele, jak by se zdalo.. jeste ted si vzpominam na slavnou garaz v GT5 s menenim oleje a par dilama u jen malo aut. Bohuzel nejen v tomhle GT doplaci na perfekcionalismus pana generalniho a vsechny veci, ktere posouvaji zanr dopredu u konkurence, tak tady trvaji mnohem mnohem vice casu.. u GT5 dokonce tak moc, ze bylo prakticky vsechno jen z pulky hotove a takovy kockopes tahle serie do te doby neznala.
ja se na GT tesim hodne,ale zatim se vic tesim na Forza Motorsport 8...sem zvedavej na obe hry a verim,ze obe budou famozni :)
@Jakub Andreas: Děkuji za info
@OneEightTurbooo: link
Nevíte jestli půjde hrát online mezi PS4 a PS5? Předem děkuji za info.
@Jakub Andreas: ja budem zacala v pondelok. Ze nerozumies pisanemu textu je tvoj problem. Zato hovna o valcoch tu vies dookola vypisovat ako dement :-)
Já nerozumím tvojí řeči. Jsi moc dementní.
Vsak to je preskinovany GT Sport
@Jakub Andreas: ty si sa uz posral
Garáž v každým obýváku a tohle napínání plánují až do března?!😱
@Jakub Andreas: uz sa tesim na podporu dualsense
@lukyto85: Příští rok se poserem
myslel som si ze kupim xbox a forzu ale jebem na to.pockam na GT7