Gameplay záběry z Assassin’s Creed Unity
novinka•neděle 2. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft Montreal
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (16)
Nechtěl jsem... ale měním názor a chci. [s7] Vypadá to sakra dobře a potřebuji nějakou hru na odreagování. Ulice rušné a na každém rohu něco... Ať žije revoluce !! [s11][s11]
Na to kolik znalců tady tvrdilo, že Ubi nebude podporovat je tu docela dost kladnejch ohlasů...[s6]
Lukasneo rozlišení a to jak se to hejbe je trošku jiná záležitost
vypadá to nádherně!jinak to opravdu vypadá na že tam bude dost podobných věcí ze druhého dílu..
Tak tohle prehnali tady jde videt co novy Engine dokaze opravdu nadhera ted uz nic videt nechci abych nevidel co mne ceka kurva ja uz se tesim na 13 :)nic jineho v ten den neznam ani bratra :) hlavne si vypnu zase vsechny Huddy je to lepsi.
no teda vypadá to luxusně... to že je rozlišení 900? ... nějak se mě to nezdá... hejbe se to velice dobře.
Na žádný videa už nekoukám , do 13 mam embargo [s6]
Pěkný, mám z toho pocit že tam bude jistý návrat k Assassins 2 což mě těší.
V tom druhém videu na konci jak skáče z té věže asi sto metru vysoko do toho vozu se senem, jak to žuchne až mi ho bylo líto pak vesele vyskočí do davu jako by nic, no dobrý, ale dost mě to rozesmálo v reálu by z něj byl plakát v životní velikosti[s6]
Uz jen par dni, at uz je to tady[s7][s7]
Pokaždé nadávám na AC a pokaždé se jim chytím na lep. Vypadá to jako svěžejší AC II, tak snad to bude mít i slušný příběh. Haleluja za evropské město.
No, mít doma PS4, tak jsem dostatečně spokojený! Vypadá to opravdu kvalitně![s7]
připada mi to takove bezduche, bez atmosfery a ani ten francouzsky dabing nemopaha ... co se tyče kombatu tak je to furt stejny drženi jednoho tlačitka for the win, jedine co mne na tehle hře laka je ta časova anomalie co vas hodi do 2 světove ale to je asi tak všechno a kvuli tomu nebudu pořizovat hru za 1600 kde bude jeste X DLCeček ...
EDIT: 2 video 2 minuta jak se rozhliži, ty prazdne ulice a jenom textury těch domu vypadaji velice zvlaštně...
Vypadá to fakt pěkně,myslím si že letos to bude podařený ročník :D :D
to se mi libi
Krasa, mne sa to paci, nechapem preco tolko ludi na sectore nadavalo na tie screeny ze grafika jak z ps2/3[s8] uz vidim jak si to vsetci zahraju na ich pc na ultra...uplny trapaci.Na toto sa velmi tesim a dufam ze aj je na co[s6]
proč píšete že vychází až 11.11 zatímco v info o hře máte 13.11??