Gameplay video ze hry Zaklínač 3: Divoký hon

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (14)
Král RPG [s7]
Tak tohle je teda zradlo [s7][s7][s7][s16]
Zrovna jsem zacal cist knihy o Zaklinaci... Musim rict ze se mi dlooooouvho valely bez vyuziti, ale nelituju toho, ze jsem se do nich pustil... Geralt rapidne splha na pozici me nejoblibenejsi fiktivni postavy :)
PC
Polský poklad!!!
Naprostá dokonalost a nejlepší hra roku 2015 [s9][s9][s9][s9] Sběratelka předobjednaná.
To jsem sám komu ten gameplay přišel naprosto tuctový? Grafika skutečně pěkná a detailní, ale hratelnostně to nebylo nic co bychom neviděli už jinde. Osobně si myslím, že nový zaklínač bude mezi ostatními hrami vynikat vyloženě jen skvělým příběhem.
Nikdy bych to do Polaku nerekl ale natrhly prdel naprosto vsem.. i bomby jako AC nebo FFVS vypadaj proti Witcheroj dost chude...ostatni tunelare ani nepocitam.. Open world a kvalita bozske urovne... mozna si to zahraje i smile pokud mu nebudou vadit nahate zeny a cislicka v bojich
Nejlepší z konference [s7]
Nádhera, porad čekám co se u tohohle podela...
Už to chci hrát vypadá to luxusně [s12][s12][s12][s12][s12][s7][s7][s7][s7][s5][s5]
Téhle hře by tak moc slušely letošní Vánoce, asi by nebylo lepší vidohry pod stromkem.
Huba dole, neskutočné... Sapko by mal byť hrdý na svojich krajanov, kam dotiahli jeho príbeh a svet Wiedzmin
To bude bomba [s7][s7][s7]