Konzolista.cz

Gameplay video na Driveclub ukazuje trať v Norsku a dynamickou změnu denní doby

novinkapátek 3. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Gameplay video na Driveclub ukazuje trať v Norsku a dynamickou změnu denní doby
Závodní hra Driveclub vychází až příští týden, ale už tento vývojáři vydávají nová a nová gameplay videa. Na některá se můžete podívat níže v novince, přičemž hned to první ukazuje jízdu ve voze Aston Martin na čas na trati v Norsku, na které jsou vidět nádherné scenérie se zasněženými horami. Video ale hlavně ukazuje dynamickou změnu denní doby, kdy začínáte závod ve dne s vysokou viditelností, zatímco jak se setmí a nastane tma, je vidět jen několik metrů dopředu. Co na záběry říkáte?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (29)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
inmax

Z poza volantu to vypadá skoro až fotorealisticky. zase jednou PS nakope Xboxu prdel [s12]

aAaMlatickaaAa
aAaMlatickaaAa #ooMLATICka

Ja to vidim na 7-8z10.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Co se týká grafiky, tak ta je jde vidět excelentní!!![s12]

A co se týká hratelnosti, tak ta určitě rozhodně nezklame[s14]

Vidím to minimálně na známku 9/10[s12]

JEDImfp

fakt jako stary NFS 1-2 a multak bude asi pekna jizda (masakr).vyzkousim v ramci ps+ a uvidime

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

NÁDHERA - konecne nekdo, kdo umí solidne jezdit. Už jsem myslel, že se takových videí nedockám [s14]

Na ty otresný videa, kde ti náhodne hrající lidí (na výstavách) mají cihlu hozenou na plynu a celý závod jenom "lítají" od pangejtu k pangejtu jako ten papír od sekaný, tak na ty už se vážne dívat nedalo. Totálne to shazovalo celou hru a to byla škoda. Tohle je ovšem naprostý opak tech hruzných "závodníku", kterí asi trpí krecema v rukách a konecne reprezentativnejší videa, který ukazují jaká ta automobilová videohra opravdu bude. Evidentne je na co se tešit a zbývá už jen zjistit jak bude fungovat to týmový on-line závodení a zda bude možnost si auta pomalovat týmovým "válecným zbarvením" podle sebe [s14]

Teda, ale ta krajina kolem tratí je skutecne úchvatná a prirozený 24hodinový cyklus taky pusobí povedene, od tý parády asi dlouho neodtrhnu oci...

Banan
👍3

takhle pěkné okolí tratě není v žádné jiné závodní hře

risix
👍3

Digestor zase utrel nudlana

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍9

Jako by se k nám vrátilo první a druhé Need for Speed (1994-1997) v excelentním grafickém zpracování. Konečně tu máme hru na okruzích v přírodě a nikoliv nudné F1 "Tilkedromy" :-) Jsem zvědav na hratelnost, grafická stránka je skutečně parádní.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍1

Driveclub [s7]

O5 komentare zabavnejsi nez prodeje xboxone a wiiu

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Jinak dík za ten link na Gamersyde.

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍11

digestor: Recenze na Forzu byly také krátce před vydáním v US, v EU vychází o několik dní později. Navíc, recenze na Driveclub budou dříve jak je vydání, takže bude dost času zrušit objednávku, jestli se budou zdát známky malé :P U Driveclubu je embargo spíše dáno těmi komunitními možnostmi, které jsou daleko rozsáhlejší jak u Forzy, a nedá se to tedy za den nebo dva otestovat.

karloslav
karloslav #deckuju se 🚢
👍5

Kdyby jste si vy trapni rejpalove zjistili dostupne info, nez zacne psat hovinka o tom kolik je tam aut, kolik jich bude dal zdarma !

Ja ve hre nepotrebuju 200 aut se kteryma bych stejne nejezil pro zacatek mi tech 59 aut staci a casem bud koupim dalsi nebo pockam na free update :)

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Ta hra jede v 60 fps ??

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍11
👎3
🤦1

Hoši to je jen závist, nic víc nic míň.

Smileface

Mitsu CZ: Ty seš taková mírně nazelenalá plejka [s6] Jinak hra vypada naprosto luxusně, nedivím se že se autoři chlubí každý den novým videem.

busines
busines #Avari37
👍6

Na youtube sere pes. Na gamersyde je pořádná kvalitka. Doporučuji stáhnout a kouknout na TV ve fullku. link

play3man
play3man #Yes, it is

[s16]

TÓM74cz: dá sa mapovať ovládanie

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👎15
👍1

Vymažeme AI, fyziku a cokoliv, všechno vrhneme jenom na grafiku a plameňáky a estě zatepla podáváme řvoucím nadšeným davům Plejek. Úspěch zaručenej i s pouhejma 35 autama.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍9

Lidi, co kritizují závodní hru, že to je koridor, bych posílal rovnou do ústavu na určení diagnózy. [s16]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

risix: tak on je rád že poznal, že jde o auta a není to střílečka, tak nebuď na něho zase tak přísný[s6]

risix
👍2

Simulátor nech tomu kniratymu uchylovi

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍16

Mjollnir: vidíš když nečucháš ten toluen, tak dokážeš psát rozumně.

aAaMlatickaaAa
aAaMlatickaaAa #ooMLATICka
👎2

Jo vypada to krasne,ale jak se to ridi to uvidim az z ps+ verze nak me to smrdi! Na kazde trati sou 3 a vice ukolu,

no nemuselo by to byt spatne sem zvedavy ale nekupuji zajice v pytly

risix
👍2

Ne on má ty stejný kecy pořád

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

430 SCUDERIA [s7][s7][s7][s7]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍12
👎1

Paprik, co tu furt bečíš ohledně DC? Máš možnost si koupit Forzu a jezdit tam, tak co furt fňukáš.. Nějaké předtuchy a dohady omg..

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍8

Fenomenalne, tam nie je viac co dodat...Uz aj na youtube to vyzera nadherne, v realite to musi byt este o 2 stupne krajsie... Naaadhera... Ja asi fakt kupim aj tu Ps4... Neuveritelne co s tou masinou dokazu...

TÓM74cz
👍4

Toho videa a ukázek z driveclubu už bylo tolik, jen doufám že se to bude dobře i hrát . Bojím se ještě jedné věci a to pevně doufám že tam bude možnost si překopat ovladaní,tak jak kdo má rád já jsem si totiž nezvykl na plyn a brzda R2 L2 já používám retro ovladání a to křížek plyn čtvereček brzda kolečko ručka jezdím tak od ps 1 a to mě zustalo, proto jsem nikdy moc nekupoval hry od EA kde tu možnost nedavají, nevím proč třeba codemasters to davá do každé své zavodní hry.

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👎8
👍7

Chtěl bych být mile překvapen, ale mám takového podivného tucha, že pod tou krásnou slupkou bude jen nemastná a bezduchá arkáda s důrazem na mulťák, takže my, co hrajeme offline, se budeme po pár hodinách nudit...

Související články

Nejčtenější články