Gameplay video na Driveclub ukazuje trať v Norsku a dynamickou změnu denní doby
novinka•pátek 3. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (29)
Z poza volantu to vypadá skoro až fotorealisticky. zase jednou PS nakope Xboxu prdel [s12]
Ja to vidim na 7-8z10.
Co se týká grafiky, tak ta je jde vidět excelentní!!![s12]
A co se týká hratelnosti, tak ta určitě rozhodně nezklame[s14]
Vidím to minimálně na známku 9/10[s12]
fakt jako stary NFS 1-2 a multak bude asi pekna jizda (masakr).vyzkousim v ramci ps+ a uvidime
NÁDHERA - konecne nekdo, kdo umí solidne jezdit. Už jsem myslel, že se takových videí nedockám [s14]
Na ty otresný videa, kde ti náhodne hrající lidí (na výstavách) mají cihlu hozenou na plynu a celý závod jenom "lítají" od pangejtu k pangejtu jako ten papír od sekaný, tak na ty už se vážne dívat nedalo. Totálne to shazovalo celou hru a to byla škoda. Tohle je ovšem naprostý opak tech hruzných "závodníku", kterí asi trpí krecema v rukách a konecne reprezentativnejší videa, který ukazují jaká ta automobilová videohra opravdu bude. Evidentne je na co se tešit a zbývá už jen zjistit jak bude fungovat to týmový on-line závodení a zda bude možnost si auta pomalovat týmovým "válecným zbarvením" podle sebe [s14]
Teda, ale ta krajina kolem tratí je skutecne úchvatná a prirozený 24hodinový cyklus taky pusobí povedene, od tý parády asi dlouho neodtrhnu oci...
takhle pěkné okolí tratě není v žádné jiné závodní hře
Digestor zase utrel nudlana
Jako by se k nám vrátilo první a druhé Need for Speed (1994-1997) v excelentním grafickém zpracování. Konečně tu máme hru na okruzích v přírodě a nikoliv nudné F1 "Tilkedromy" :-) Jsem zvědav na hratelnost, grafická stránka je skutečně parádní.
Driveclub [s7]
O5 komentare zabavnejsi nez prodeje xboxone a wiiu
Jinak dík za ten link na Gamersyde.
digestor: Recenze na Forzu byly také krátce před vydáním v US, v EU vychází o několik dní později. Navíc, recenze na Driveclub budou dříve jak je vydání, takže bude dost času zrušit objednávku, jestli se budou zdát známky malé :P U Driveclubu je embargo spíše dáno těmi komunitními možnostmi, které jsou daleko rozsáhlejší jak u Forzy, a nedá se to tedy za den nebo dva otestovat.
Kdyby jste si vy trapni rejpalove zjistili dostupne info, nez zacne psat hovinka o tom kolik je tam aut, kolik jich bude dal zdarma !
Ja ve hre nepotrebuju 200 aut se kteryma bych stejne nejezil pro zacatek mi tech 59 aut staci a casem bud koupim dalsi nebo pockam na free update :)
Ta hra jede v 60 fps ??
Hoši to je jen závist, nic víc nic míň.
Mitsu CZ: Ty seš taková mírně nazelenalá plejka [s6] Jinak hra vypada naprosto luxusně, nedivím se že se autoři chlubí každý den novým videem.
Na youtube sere pes. Na gamersyde je pořádná kvalitka. Doporučuji stáhnout a kouknout na TV ve fullku. link
[s16]
TÓM74cz: dá sa mapovať ovládanie
Vymažeme AI, fyziku a cokoliv, všechno vrhneme jenom na grafiku a plameňáky a estě zatepla podáváme řvoucím nadšeným davům Plejek. Úspěch zaručenej i s pouhejma 35 autama.
Lidi, co kritizují závodní hru, že to je koridor, bych posílal rovnou do ústavu na určení diagnózy. [s16]
risix: tak on je rád že poznal, že jde o auta a není to střílečka, tak nebuď na něho zase tak přísný[s6]
Simulátor nech tomu kniratymu uchylovi
Mjollnir: vidíš když nečucháš ten toluen, tak dokážeš psát rozumně.
Jo vypada to krasne,ale jak se to ridi to uvidim az z ps+ verze nak me to smrdi! Na kazde trati sou 3 a vice ukolu,
no nemuselo by to byt spatne sem zvedavy ale nekupuji zajice v pytly
Ne on má ty stejný kecy pořád
430 SCUDERIA [s7][s7][s7][s7]
Paprik, co tu furt bečíš ohledně DC? Máš možnost si koupit Forzu a jezdit tam, tak co furt fňukáš.. Nějaké předtuchy a dohady omg..
Fenomenalne, tam nie je viac co dodat...Uz aj na youtube to vyzera nadherne, v realite to musi byt este o 2 stupne krajsie... Naaadhera... Ja asi fakt kupim aj tu Ps4... Neuveritelne co s tou masinou dokazu...
Toho videa a ukázek z driveclubu už bylo tolik, jen doufám že se to bude dobře i hrát . Bojím se ještě jedné věci a to pevně doufám že tam bude možnost si překopat ovladaní,tak jak kdo má rád já jsem si totiž nezvykl na plyn a brzda R2 L2 já používám retro ovladání a to křížek plyn čtvereček brzda kolečko ručka jezdím tak od ps 1 a to mě zustalo, proto jsem nikdy moc nekupoval hry od EA kde tu možnost nedavají, nevím proč třeba codemasters to davá do každé své zavodní hry.
Chtěl bych být mile překvapen, ale mám takového podivného tucha, že pod tou krásnou slupkou bude jen nemastná a bezduchá arkáda s důrazem na mulťák, takže my, co hrajeme offline, se budeme po pár hodinách nudit...