Gameplay ukázka ze hry Evil Dead: The Game
novinka•čtvrtek 10. června 2021•Martin Šmíd•

Zdroj: Saber Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama





novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (11)
Sice bych radši nějaký single ale jako fanda Evil dead si tohle nenechám ujít určitě to bude zábava na hodně hodin
takže něco jako DBD s postavami z toho seroše, který je btw. parádní, kdo neviděl tak doporučuji. Jo to se mi líbí, DBD je s partou sranda.
Vypadá to suprově, pamatuju si jak sem tu hru hrál ještě na PS1, a tenhle díl určitě koupím
@gamegod: Nemyslím si. Tohle vypadá spíše na asymetrický multiplayer typu Dead by daylight, The Friday 13th.. Což já úplně miluji, navíc offline mod v pátku 13 se nedá ani hrát, postrádá to to napětí a akci. Ale třeba se mýlím a bude singleplayer mod.
PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 4... jsem si říkal, že to vypadá na čtyřku až moc dobře :)
Původní filmové série a seriál jsou super. Tohle určitě vyzkouším.
Tak tohle já můžu...
Doufám že to půjde hrát i v jednom, bez nutnosti pluska. Protože další online píčovinu tu fakt nepotřebujem.
no ty kravo ! klobouk dolu ze se vyvojari nebali ty brutality ! jelikoz ta je tam PERFEKTNÍ :D kdyz se to oznamilo tak me to ani trosku nezajimalo,ale po tomhle videu se karta obratila a pravdepodobne si hru poridim hned jak to pude :D tohle by mohlo bejt funny s kamosema...kdybych nejaky mel :D
No tohle beru! Původní filmy žeru a i ten novější seroš. Ash je pořád borec!
Kanda, estrata, nosferatus, kanda. Ty vole tenhle biják se nikdy neomrzí. Hra mi přijde jako mix pátku 13 a World War Z ale radši bych něco příběhovýho pro jednoho než tyhle coop rubanice. Každopádně tohle nevypadá uplně nejhůř a když to bude sranda, což asi bude když to Campbell bude komentovat tak proč ne? A taky doufam že tam bude jelen.