Konzolista.cz

Framerate test multiplayeru Call of Duty: Advanced Warfare

novinkastředa 5. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Framerate test multiplayeru Call of Duty: Advanced Warfare
Včera jsme vás informovali, jak je na tom framerate v příběhové kampani akční hry Call of Duty: Advanced Warfare. Dnes se DigitalFoundry podívalo i na multiplayerovou část. Ta běží na konzoli PlayStation 4 nativně v rozlišení 1080p, navíc na rozdíl od singleplayeru dosahuje po většinu času pevných 60fps, poklesů moc není, jsou opravdu ojedinělé, navíc framerate klesne vždy maximálně o pár snímků. Stejně na tom je pak i Xbox One verze, která rovněž běží v multiplayeru v 60fps, jen s minimálními poklesy. Na druhou stranu po celou dobu běží v nižším rozlišení 1360x1080, takže obraz je o něco hladší na PlayStationu 4. Je vidět ale, že vývojáři na obou konzolích dokázali v multiplayeru udržet výborný framerate, na který se zaměřili v prvé řadě. Níže se můžete podívat na videa.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
strejda 🙋‍♂️

MAJSTA a ty seš co za kokota?

Gambit92
Gambit92 #8/24
👍2
👎1

kokodas .. přesně tak, kde jsou ty doby co sis honil ego u 250 fps na 60 hz monitoru že?

Gmok4: Killzone jede narozdíl od Destiny okolo 50 fps

kokodas

Kde jsou ty doby, kdy jsem na PC hrál Call of Duty 2 s 250 FPS

SpawN
SpawN #Sony

Jestli nekdo hraje na ps 4 tak pridejte f0restwOwcz

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍2

Hraju na xone a je to bombice, xlive jede jak švýcarský hodinky! jestli někdo hrajete můžem dát mulťák

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👎2

tve řešit zrovna u týhle hry FPS a rozlišení [s6][s6],vývojáři sou vůbec rádi že to spatlali [s6][s6]

Hustodemonskejkrutoprisnak
👎6

pojede na Ps4 multak nebo budou zas offline servery? nerad bych cekal pul roku než to sony a ea zprovozněj ?

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Nejlepší FPS na konzoli.60fps je důležité u těchto her jinak by to dopadlo jak Destiny nebo killzone.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👎1

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍2

Co je to multiplayer? Otom sem nikdy neslišel. To bude zas něco převratného od MS né?[s6]

Související články

Nejčtenější články