Konzolista.cz

Forza Horizon 6 se má odehrávat v Japonsku, oznámení se očekává na zářijovém TGS

novinkapondělí 25. srpna 2025Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Forza Horizon 6 se má odehrávat v Japonsku, oznámení se očekává na zářijovém TGS
Forza Horizon je v současnosti jednou z největších značek Microsoftu, která se v letošním roce dostala se svým pátým dílem i na konzoli PlayStation 5, kde se během prvních týdnů prodalo několik milionů kopií. Phil Spencer začátkem června potvrdil, že se v příštím roce dočkáme šestého dílu, ale více podrobnosti nezmínil. Nyní tu ale máme o něm spekulace. Před několika dny australská společnost dovážející vozidla zveřejnila na Instagramu fotku, jak členové studia Playground Games digitálně skenují vozidla Kei, údajně pro novou hru Forza Horizon odehrávající se v Japonsku. Příspěvek byl následně smazán, ale to už si ho všimli mnozí fanoušci.

Magazín Windows Central nyní přišel s informací od svých zdrojů, že hra Forza Horizon 6 se má skutečně odehrávat ve spekulovaném Japonsku, přičemž s oznámení má proběhnout na zářijové herní výstavě Tokyo Game Show 2025. Microsoft už dříve potvrdil svoji účast. Uvidíme tedy, jestli se tam dočká Forza Horizon 6 svého velkého oznámení. Pokud se odehrává v Japonsku, dávalo by oznámení na TGS velký smysl. Budeme vás informovat. 

Zdroj: Windows Central
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Starky
Starky #NaughtyGod

Novinky by to urcite chtelo. Ovsem dost vyvojaru serie ze studia odeslo, zalozila nove studio, kde chtej delat novou zavodni hru. Odesel i Gavin Raeburn zakladatel Playground, ktery se nedavno nechal slyset, ze kdyby chtel delat stale stejne veci, tak by zustal v MS u Horizonu. Tohle vyjadreni ve me vyvolava silne pochybnosti o tom, ze novy dil prinese neco noveho.

Bjorn
Bjorn #🥩
👍1

Ja uz bych uvital dil, kde se jezdi na prave strane 😂

Robitus
Robitus #DoYouMissMe?:-D

Ty města tam vždy byly ale čím větší číslovka byla za Forza Horizon, tím menší to město bylo, největší bylo asi v FH3.

Hashut

@🎥MistrJakub🎥: Zvláštní den. Dnes tady můžu s každým jen souhlasit 😁 Nevím, jestli bych chtěl úplně obří město, ale na poměry Forzy Horizon bych v Japonsku čekal opravdu o poznání větší město než kdekoliv jinde. Zatím nejvíc jako opravdové město působilo Surfers Paradise ve trojce a Japonsko by mělo rozhodně Austrálii trumfnout. Takže sem s nějakým velkoměstem 👍

🎥MistrJakub🎥
🎥MistrJakub🎥 #PS VLÁDNE
👍2

Snad tam nebude jen úžasná Japonska krajina, ale dají tam fakt i nějaké obří město

Hashut
👍2

@ΛNĐ3RLΛ: Nabízí se to. Já osobně v to tak nějak tajně doufám. Jako launch titul podle mně MS nenajde moc lepších her. Osobně vidím aktuálně na stejné úrovni "atomofky" jen E-Day.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #無限で、恐ろしい自由。
👍2

@Hashut: To jak zmiňuješ časový rozestup, ve mně vyvolává otázku, jestli neplánuje MS vydat FH6 kromě Xbox Series i rovnou na nový Xbox, jako launch titul.

Hashut

@holysock: Tak zatím to hráli dost na jistotu a celkem jim to vycházelo, ale fandové brblají čím dál tím víc. Asi bych nečekal úplnou revoluci, ale se základní kostrou už by fakt měli pohnout. Udělat jen další festival bez větších úprav základního konceptu by tentokrát asi vyvolalo vlnu nevole a já bych se k nespokojencům taky přidal.

Hashut
👍3

@Robitus: Já doufám, že odříznutím generace Xbox One získají trochu víc prostoru pro to, aby celou sérii někam posunuli. Také tomu napovídá odstup od posledního dílu. Standard býval nový díl každé 2 roky. Jen FH5 měla od předchozího dílu odstup 3 roky. Pokud se potvrdí vydání FH6 až v příštím roce (vše tomu nasvědčuje), tak budou mít k dispozici "rekordních" 5 let na vývoj. To sice samo o sobě úspěch a zázraky negarantuje, ale je šance, že to bude na novém dílu vidět 👍

holysock

@Robitus: Pokud to v současné formě stále tiskne takové peníze, velmi bych se divil kdyby zkoušeli novoty, když můžou dál produktovat na jistotu, která navíc korporátnímu chlebodárci v současnosti voní nejvíce.

Robitus
Robitus #DoYouMissMe?:-D
👍3

Doufám, že přinesou nějaký posun v sérii. Mám stovky, možná i tisíce hodin napříč všemi díly FH a Japonsko zní opravdu skvěle ale pokud to bude zase jen Ctrl+C a Ctrl+V, tak to bude velká škoda.

Chtělo by to obří svět a více interaktivních prvků prostě, TDU+FH by byla naprosto božská kombinace. Tak snad to tak i dopadne 😍

yenda1
yenda1 #Bellringer
😁3

Plus časovka exkluzivka na PS5. 😁