Konzolista.cz

Forza 4 dostane v únoru America Le Mans Series pack

novinkačtvrtek 2. února 2012Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Forza 4 dostane v únoru America Le Mans Series pack
Jestli ještě hrajete skvělou závodní hru Forza Motorsport 4 na Xboxu 360, určitě vás bude zajímat nově oznámený DLC balíček. Jmenuje se America Le Mans Series pack, přinese jeden nový event a hned 10 nových automobilů z populární Le Mans série - 1986 #2 Audi Sport quattro S1, 1991 Mazda #55 Team Mazdaspeed 787B, 1992 Alfa Romeo 155 Q4, 1995 Ford Mustang Cobra R, 2010 Dodge Quinton “Rampage” Jackson Challenger SRT8, 2011 #2 Audi Sport North America R18 TDI, 2011 Bentley Platinum Motorsports Continental GT, 2011 Holden HSV GTS, 2011 Panoz #050 Panoz Racing Abruzzi a 2011 Volkswagen Polo GTI. Na oznamující trailer se podívejte v novince. Balíček vás přijde na 560 MS bodů a na Xbox Live Marketplace se objeví 7. února.
Zdroj: vg247
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
426kahemi

Taky sice nechápu, stejně jako Hulvát proč se ten balík nazývá ALMS pack, nicméně vozový park je u Forzy mnohem dále než u GT, dle mého názoru... [s14]

MANTAFILIP
MANTAFILIP #Frydlis37

Hulvat je poradnej znalec [s6] na nej si jen tak nejaky vyvojari neprijdou [s6]

Hulvat
Hulvat #KB43VER

nechápu proč se to menuje American Le Mans Series když tam z tej série není jediný auto, snad jen to Audi co startovalo jen v Sebringu a v Petit

Deshien

no je tam Suzuki a Audi a Pikes Peak by teda vazne bodl.... mezitim muzeme trenovat na podobne trati Fujimi Kaido link

gulfstrem

tak na tenhle balíček se těším asi nejvíc. To Audi Quattro S1 je naprosto skvělý. Ještě přidat Pikes Peak jako trať a budu spokojený.