Firmware 1.75 pro PlayStation 4 je online

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
Komentáře (22)
miky 20: tak jak to je já stále čekám na odpověď? No prostě Sony je zase první a ty si se nechal unést a teď je to ti to trapný a nevíš co říct.[s6]
Každá aktualizace, která neco opravuje je vítaná. Ješte vítanejší jsou ovšem aktualizace, který pridávají i neco "viditelnýho" a to je i prípad FW 1.75. Staženo, nainstalováno a i když jeho obsah nevyužiju (3D TV nemám), tak jiným uživatelum tenhle firmware urcite udelal solidní radost. A o tom, o tom to je [s14]
Na nový aktualizace a postupný vylepšování stávajících funkcí jsem se vždycky tešil a budu se tešit i do budoucna, jelikož ta radost z prípadných novinek a následnýho "testování" je nepopsatelná. Ten, kdo všechno dostane najednou, ten tohle nikdy nepochopí...
miky 20: chceš říct, že všichni majitelé XO mohou už týden jet 3D, nebo jako chlap přiznáš ten malinkatý háček co v tom je.
Miky : Jj ještě si počkat na ten Cloud a bude to žrádlo ..
k.u.k.i.. to vypnutie konzoly po stiahnuti a nainstalovani nejak nejde .. aspon u mna nie .. treba to niekde zapnut ? lebo ked som dal vypnut konzolu tak sa vypla
miky20: samozřejmě, že MS vydává jednou měsíčně velký balík, však také mají co dohánět :D
Ano, Xbox je hrozně poor, protože MS vydává jednou měsíčné velký balík se všema updatema a kdo chce, může je mít o 2-3 týdny dřív a 100% funkční. Sorry, debilní komenty nešlo neokomentovat.
:) xbone se tu jeste ani neprodava a PS4 uz jede ve treti dimenzi: ) miky je fajnsmekr a neda na xone dopustit, tak si 3D uziva taky a tak to ma byt: )
miky20: týden, ovšem jen zkušebně, že? Oficiálně až v srpnu. :-)
^ Jasny, jenze na one jedeme 3D uz tyden :D Plejky [s7]
edit: vsichni, co chteji :)
Xbox utírá slzy a nudle :D
edit: ty možná, ale ostatní ne :D
Sotysnake...mam zaskrtnuto tudiz povoleno automatic upload a system software update
pro mě to je zbytečná věc,ale pro nkoho to potěší
dr.Vo.pruz(CZE): Osobně se mi tohle nestalo ale není tam třeba někde zákaz automatické aktualizace? Nic jiného mě nenapadá...
Plno lidí nadávalo jak je mozné, že to PS4 nemá a pritom to byla jen otázka času, je to jen o update konzole o ničem jiném...
Hadam, ze avi/mkv je porad passe?
Jsem zvědav jestli mi to taky pomůže v trhání obrazu při přehrávání 2D Blu-ray filmů... Pokud ne, PSko čeká návštěva doktora..
zrovna jsem vložil Remastered. .a musel stáhnout tohle :D
Nevite nahodou nekdo proc se mi automaticky nechce stahnout update a uz druhy update mi to hlasi ze stavajici verze je aktualni?Pritom samozrejme neni.Tak to bylo u verze 1.72 kde jsem musel na flash update 1.74 stahnout a rucne v PS4 nainstalovat a ted u 1.74 to same...proc se mi to nechce stahnout kdyz zapnu konzoli?Prosim o radu....
Zase o krok napřed[s6]
Taky to pridalo prehravani dvd filmu a vypnuti konzole pri dokonceni stahovani a instalace, tak jak je to u ps3 [s12]
Hooray!!!!