Konzolista.cz

Final Fantasy XIV dostane zkušební verzi

novinkapondělí 3. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Final Fantasy XIV dostane zkušební verzi
I když akční RPG MMO hru Final Fantasy XIV: A Realm Reborn hraje každý měsíc několik milionů hráčů, Square Enix neustále přemýšlí, jak získat další. Pomoci by mu měla i právě oznámená zkušební verze, která se v brzké době dostane na konzole PlayStation 3 a PlayStation 4. Po stažení klienta si budete moci po dobu čtrnácti dní hru zkoušet, přičemž levelový strop bude stanoven na 20. Všichni si tak budou moci vyzkoušet, jestli jim dobrodružství ve světě Eorzea sedne, samozřejmě bude ve zkušební verzi zahrnut i Update 2.4 – Dreams of Ice, který vyšel v minulém týdnu. Termín vydání bude teprve upřesněn.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
SeeD Johny
SeeD Johny #JDzacovsky

Hlavne skrze big fishes v patchi 2,3 kdy byli kupci kvuli desynth.

Ted uz se s timhle neda vydelat nic. Maximalne kdyz clovek najde nekoho, kdo chce levelit desynth culinare a nechce se mu lovit big fishes, protoze to je o nervy.

Nicmene vseobecne vzato craft + gathering, pokud chces mit nejaky gily.

Ja mel 45 milionu, ale je to castka, o ktere si spousta hracu muze jen snit, vetsina hracu je rada (a mysli si, ze je bohata), kdyz ma treba pul milionu :)

SeeD Johny
SeeD Johny #JDzacovsky

Vcera jsem ve hre utratil behem deseti minut 21 milionu. :D

Aneb gathering a crafting neco stoji...

MjollniR: hodilo by se uvest, pod jakym to hrajes jmenem, jinak si te tam nikdo primo nenajde :) Hraju presne rok a dva mesice a nejak nevim, kdo bys mohl byt. :P

Harnet
Harnet #SONY

Ja si snad to FF koupim, abych natrhl MjollniRovi prdelku, to by bylo pro me požehnani [s6]

redfire
redfire #Objection!

Skvělá věc,takhle si to může každý vyzkoušet a udělat si na to názor.Jinak já jsem na Phoenix,čecha jsem tam ještě nepotkal ale mě bohatě stačí že většina serveru mluví anglicky. Axelex jak jsem už u minulého článku říkal,stačí vytvořit druhej účet v jiném regionu a hra pofrčí.Na jednu hru snad nemusí vadit mít jiný účet,hlavně když to stejně jede na serverech SE a postavu si tam pojmenuješ jak chceš.

venim69
venim69 #ANIME♥

Vego deshien tě hodně drtí co, že si to musíš vykompenzovat? [s14]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Na MMO hry moc nejsem ale rozhodně velice rád vyzkouším jelikož se mi to líbí :)

Gambit92
Gambit92 #8/24

MjollniR To má společný servery?

the_edge
the_edge #dave3345

urcite rad vyzkousim.

Krox
Krox #noping out

mjolnir: jde vidět že jsi nehral WOW :D

Hromotluk
Hromotluk #nezávislý

Rad vyzkousim

Související články

Nejčtenější články