Final Fantasy XIV dostane zkušební verzi
novinka•pondělí 3. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Square Enix
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (10)
Hlavne skrze big fishes v patchi 2,3 kdy byli kupci kvuli desynth.
Ted uz se s timhle neda vydelat nic. Maximalne kdyz clovek najde nekoho, kdo chce levelit desynth culinare a nechce se mu lovit big fishes, protoze to je o nervy.
Nicmene vseobecne vzato craft + gathering, pokud chces mit nejaky gily.
Ja mel 45 milionu, ale je to castka, o ktere si spousta hracu muze jen snit, vetsina hracu je rada (a mysli si, ze je bohata), kdyz ma treba pul milionu :)
Vcera jsem ve hre utratil behem deseti minut 21 milionu. :D
Aneb gathering a crafting neco stoji...
MjollniR: hodilo by se uvest, pod jakym to hrajes jmenem, jinak si te tam nikdo primo nenajde :) Hraju presne rok a dva mesice a nejak nevim, kdo bys mohl byt. :P
Ja si snad to FF koupim, abych natrhl MjollniRovi prdelku, to by bylo pro me požehnani [s6]
Skvělá věc,takhle si to může každý vyzkoušet a udělat si na to názor.Jinak já jsem na Phoenix,čecha jsem tam ještě nepotkal ale mě bohatě stačí že většina serveru mluví anglicky. Axelex jak jsem už u minulého článku říkal,stačí vytvořit druhej účet v jiném regionu a hra pofrčí.Na jednu hru snad nemusí vadit mít jiný účet,hlavně když to stejně jede na serverech SE a postavu si tam pojmenuješ jak chceš.
Vego deshien tě hodně drtí co, že si to musíš vykompenzovat? [s14]
Na MMO hry moc nejsem ale rozhodně velice rád vyzkouším jelikož se mi to líbí :)
MjollniR To má společný servery?
urcite rad vyzkousim.
mjolnir: jde vidět že jsi nehral WOW :D
Rad vyzkousim