Final Fantasy X|X-2 HD Remaster - The Fall of A Great City Trailer
novinka•pátek 14. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
fórum
Think before you sleep
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (15)
Dotanu plosím hry zdarma když je mám koupené pro PS2? [s6][s6][s6]
Plosím FF7 a FF9 na enginu FF15.
Mandaz: Jak jako pvního hraní? To je teda ostuda.
Ještě FF12 pro PS4,prosím moc[s16]
Já beru zatím VITA verzi. PS3 už nějaký čas nemám hold, ale kvůli The Last of Us, který mám v limitovce a i jiné hry, tak brzy ještě PS3 pořídím a rovnou i FFX/X-2 ať to mám kompletní :) Bez těchto her se prostě žít nedá :)
Teď teprve otestuji zda-li PS VITA vydrží běžet minimálně měsíc v kuse :)
Já jedu PS3 a Vita verzi pak dokoupím, až budou chechtáky
Blitzball,strávil som len v ňom okolo 120 hodín........
Sakra uz pristi patek v 10h ho budu mit v mechanice na nejdelsi dobu prvni hra kterou nevyndam minimalne mesic jeste by mohli udelat FF12 aby to bylo kompletni hned v JRC vezmu 3 kusy jedn pro sebe,pro brachu na Vitu a pro souseda ktery prijede z prace az vecer jaka smula :)
Azumaru85W: ja mam 157 cm televizor a stejne si to radsi zahraju na vite, pokud to nebude spatny port.
Kira_Sakuya: Jednoznacne Vita, konzolovu verziu uz mam doma v podobe PS2 (sice PAL, ale az taku tragediu v tom nevidim).
@kira
na ps3 me dorazi limitka. do vity jsem to stahnul v ramci preorderu.
půjdete do vita či ps3 verze? Já se nemohl rozhodnout... takže beru obě:D
Legenda se vrací. [s7]
Tych trailerov vypustili uz tolko, ze keby ich vsetky pozriem, celu hru mam pokazenu.
Masterpiece!!!
Stejně jsem původně ty hodnocení recenzí moc dobře nepochopil. Pokud se hodnocení vztahuje jen na samotné převedení do HD, tak by mě zajímali zásadní chyby. Potom by mě zajímalo, která koní hlava vyčítala hře nemožnost přeskakovat filmečky. Final Fantasy X stejně jako ostatní díly člověk hraje přes 200 hodin a k takové hře se vrací po velmi dlouhé době. Ovšem pokud páni recenzenti dojeli jen příběh, který není těžké dojet, tak potom to nemuseli hrát vlastně vůbec, protože v takovém případě měli odehráno cca. 40% obsahu celé hry.
Hra samotná je desítková záležitost bez ohledu na cokoliv.
[s7][s7][s7][s7]
"This is it. This is your story. It all begins here..."