Konzolista.cz

Final Fantasy Type-0 HD vyjde příští rok v březnu, bude obsahovat demo na Final Fantasy XV

novinkastředa 17. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Final Fantasy Type-0 HD vyjde příští rok v březnu, bude obsahovat demo na Final Fantasy XV
Herní vydavatel Square Enix hned na začátku letošní herní výstavy Tokyo Games Show udělal radost svým fanouškům oznámením, že hra Final Fantasy Type-0 HD vyjde v Evropě pro konzole PlayStation 4 a Xbox One příští rok 17. března. Aby toho nebylo málo, součástí bude i kód ke stažení demoverze netrpělivě očekávaného Final Fantasy XV. Demoverze s názvem Episode Duscae by měla ukázat nejen pohlednou grafiku, ale i několik herních novinek. Protože je součástí balení kód, není jasné, jestli demoverze bude dostupná hned v den vydání Final Fantasy Type-0 HD. Na upřesnění si musíme počkat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
nitratip
nitratip #ps power

Ivan : jo je ale u nás nikdy nevyšla..

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

Lidi co je tohle za FF,vubec neznám..To je předělávka z PSP???Díky.

venim69
venim69 #ANIME♥

type-0 sice není takový klasický ff, ale rád si zahraju velkou verzi ve vylepšené grafice, navíc demo FF XV je příjemný bonus

Kaptac

Type-o jsem kupovat nechtěl, hned ráno co jsem se dočetl o demu, je to must have titul :D

xRay
xRay #Really?

Mohli by k tomu remaku rovnou prihodit i FFVII:CC, bylo by uplne dokonaly znovu projit Zackuv pribeh in fuuuuul eidž dííí end siksti efpíes.

godycz
godycz #katana-san

@coco

ani nevis, jak s tebou souhlasim.

v nejlepsim prestat.

Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord
👍2

Tak Type-0 HD je pro mě jeden z největších důvodů pro koupi next genu. Hra byla už na psp naprosto dechberoucí. A na to demo 15ky jsem velmi zvědavej, až mám trochu strach si to zahrát po všem tom hypu.

VulcanR
VulcanR #Trogári
👍1

Cakam dalsi kvalitny prirastok do kralovskeho zanru. [s7]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Type-0 mě teda moc nebavil. Asi jsem čekal "normálnější" FF.

nitratip
nitratip #ps power
👍1

Final fantasy XV na mě zapůsobilo dojmem obyčejné rubacky jen s oslnivou grafikou...

Asi už se nevrátí final fantasy jako byl pohádkový ff9 nebo epický ff7...

sephiroth_-77
👍1

Že by demo vysokorozpočtového zachránce žánru velkých mečů? :D

Související články

Nejčtenější články