Konzolista.cz

Ferrari F12 Berlinetta v novém traileru na Driveclub

novinkačtvrtek 22. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ferrari F12 Berlinetta v novém traileru na Driveclub
Sony dnes vydala nový trailer na svoji závodní hru Driveclub, v němž ukazuje reálné zvuky vozidla Ferrari F12 Berlinetta, do něhož budete moci pochopitelně usednout. Na trailer se můžete podívat níže v novince. Vývojáři se dnes pochlubili, že pro zachycení zvuků využívají více mikrofonů, aby byly zachyceny rozdílné zvuky jak v interiéru, tak exteriéru, a to v různých úhlech, proto vývojáři doporučují pro co nejlepší zážitek kvalitní domácí kino nebo nedávno vydaná 7.1 sluchátka. Na kartě se můžete podívat ještě na několik nových obrázků přímo ze hry, ale také na ukázku aplikace pro mobilní telefony - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=drive-club-4731&game4731-show=2 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
plejadan

Pekny, ale model poskozeni asi nebude co? :-(

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T

JÁ PROSÍM o Lexus IS-F nebo RC-F [s16]

valis1
valis1 #klobáska
👍1

ty microfony by jsi mělo půjčit studio PD [s14]

stillalive
👍2

Ty tratě jsou prostě fenomenální. Vývojáři odvedli kus práce. První vůbec závodní hra, kvůli které bych koupil konzoli. Sice PS4 kupuji kvůli TLOU remastered, ale tohle je pro mě stejnou povinností.

karukatimon
👍1

Je to tvoje blbost kdyz nevezmes hru kvuli veci, ktera ti hrani nebude nijak zneprijemnovat:)

426kahemi

Mmmmm, Berlinettku si nechám líbit :)

MicrophoneSK

No takze DriveClub ide mimo mna link Tohoto som sa bal... Taketo nieco nema co robit v hre, za ktoru ma clovek vyplaznut 50 eur... A ziadne reci o tom, ze ked nechcem nemusim, mi nazor nezmenia...

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

No ty vole..Luxus!

JinKazama
JinKazama #Kazama

Tohle skončí strašnou peckou,nebo naprostým průserem.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

PS3Fanboy nikdy přece tam nemůžou dát auto co by je tam všechny rozsekalo to by nikdo nehrál za jiné auta [s3]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍3

Kdy tam bude škoda 120?

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

No takhle by to šlo v těch gameplayích předtím nebyly zvuky nic moc

MicrophoneSK
👍3

Hohohoooo jednoduche ale efektne :)... tato hra je pre mna cim dalej tym zaujimavejsou, ta grafika nema chybu [s16] Tesim sa na Gran Turismo v takejto grafike to bude Powaa [s7] :)

Související články

Nejčtenější články