Konzolista.cz

Far Cry 4 zabere zhruba 35 hodin + pěkný bonus za předobjednávku

novinkaneděle 12. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Far Cry 4 zabere zhruba 35 hodin + pěkný bonus za předobjednávku
Už příští měsíc vyjde akční hra Far Cry 4 a některé nerozhodnuté hráče ještě zajímá, jak dlouhá vůbec bude. Režisér hry, Alex Hutchinson, se dnes na tuto otázku pokusil odpovědět. „Těžko říci. Bude hodně záležet, jestli se rozhodnete splnit i vedlejší obsah. Vše by mělo vydržet zhruba na 35 hodin. Je to velká hra,“ napsal na twitter s tím, že už v brzké době odhalí multiplayerovou část, na níž si rovněž dávají hodně záležet. Herní doba se tak mnohonásobně zvětší. Pokud si hru Far Cry 4 předobjednáte, získáte zdarma stylovou propisku ala náboj s logem hry a dárkovou krabičkou. Součástí je i bonusové DLC - Krvavý rubín. Obsahuje bonsuovou zbraň pistole 1911 a misi. Více podrobností níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (24)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
VanDerRaven
VanDerRaven #Game over
aAaMlatickaaAa
aAaMlatickaaAa #ooMLATICka

Tyjo to bude tak dlouhy ze to ani Ch.Norris nedohraje

Predator

stepobela1, jak Ty můžeš vědět, že jsem nic v životě nedokázal. Tvoje dedukční schopnosti bych opravdu chtěl mít. A psát si můžu co chci (v mezích normy samozřejmě) k čemu chci a kdy chci. Ty mi nebudeš rozkazovat co můžu a nemůžu to jsi na jiné adrese!

P.S. Psát za ostatní nemíním, proto to jednotné číslo.

MARTASLJ
👍1

35 hodín nudy a klamstiev, so sprostým príbehom sa blíži... Ubisoft[s6]

messie
messie #Neutrální

Hral sem ji na ps nation a je to dobra hra. Tahle si zaslouzi vase penize. A pokud je 35 hodin pravda tak neni co resit.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Tesim se

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍1

pro mě jasná koupě a už mám dávno předobjednáno

filipeson
👍1

Assassins creed špatnej.Naposledy jsem hrál black flag a totálně jsem si zhnusil celou sérii. Už Trojka byla podle mě špatná. 1 a 2 byly perfektní. Jinak mi ostatní díly připadají jako kopie dvojky s drobnými inovacemi.O příběhu nemluvě.Nápad s animem je jako ze zetkového filmu a jenom hře škodí.

Ale na Far cry 4 se už hodně těším. 35 hodin herní doby mi připadá na fps hru celkem dost nadstandardních. Navíc už ve Fc3 bylo 20 hodin dost slušných na hru z pohledu první osoby. Stačí jen aby i vedlejší úkoly byli dosti originální a o dobrou zábavu na zimní večery bude vystaráno.😀

biohazard1979

Ak chcete kupovať lacnejšie tu je stránka..tak napríklad za far cry 4 zaplatíte zhruba okolo 1350 kč u.. nás je to 52 eur...keďže kurz je za euro okolo 28 kč...

link

TombRaider
TombRaider #Legenda
👎2
👍1

Ta hra bude taka ista ako FC3, iba ine prostredie

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Na hru se těším tak snad nelžou a vydrží to aspoň těch 35h se vším všudy. Si pomatuju jak u WD prohlašovali že vydrží tak 100h, přitom to bylo tak maximálně polovina když jste se snažili dělat vše. A na ten multiplayer jsem hodně zvědav, snad bude dobrý, u trojky mě ani moc nelákal.

kokodas

Aspon to označte jako reklamu ....

etj
etj #etj
👍3
👎1

Zase místní odborníci na všechno, kteří v životě píču dokázali kritizují cizí práci. Mě bavily všechny díly FC a trojka byla božská. Jestli bude čtyřka ve všech směrech vylepšená trojka, tak beru všemi deseti a vím, že mě čeká vysoko nadstandardních 35 hodin dokonalé zabavy.

Predator
👍2
👎1

Jen 35 hodin, to si ti vývojáři dělají srandu ne? Na to, že to je FAR CRY 3 v novém prostředí to je velice ubohé. Přinejmenším jsem počítal tak kolem 50 hodin, když je to jen přeskinované Far Cry3.

Spratekk_CZ

Což je vyloženě ASSASSIN'S creed jako hovado :D

the_edge
the_edge #dave3345

ubi zdima vsechny sve znacky uz ted je jasne ze watch dog 2 bude stejny jak watch dog 1 a far cry 5 bude stejne jak far cry 4 ale narozdil od AC ktery uz ma stejny asi 7 dil tohle je teprve 2.stejny dil takze stale se da na far cry 4 jeste tesit.

doufam ze multiplayer preberou z far cry 2 ten byl super a hral jsem ho fakt hodne.far cry 3 multiplayer byl uz jen uboha kopirka call of duty a nehral jsem ho skoro vubec.

Spratekk_CZ

Rogue je stejně DLC jako FC4...

Chris Redfield
👎2
👍1

No tak to brrrr. far Cry 4 vypada kapanek, ze vykrada FC3, ale rict, ze Rogue je v tomhle ohledu lepsi? LOL. Rogue je odpad co mel byt download only na tri stovky.

Spratekk_CZ
👍1

Ale jo proč ne, jenom mi přijde zrovna tahle hra jako těžká recyklace, která se často vytýká jinejm titulům... Ale když se někomu líbil Dead Rising 3, když jsem řikal, že to není nic moc, tak proč ne vlastně... 100 lidí 100 názorů...

pishin
pishin #Pikhoved!
👍2

Bazáč to jistí...

Plnou palbu dám znova asi za GTA V...

CaJTeeKaNee
👍1

Já jsem u Far cry 2 umíral nudou, ani jsem ho nedohrál. Far cry 3 jsme nehrál a Far cry 1 bylo podle mě peckový, ale hrál jsem to jako malej. u 4 počkám na recenze a pak uvidím.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

Spratek tak když to někoho baví proč ne? já si to tky možná koupím ale až to bude stát tak 1000 a níž

Spratekk_CZ
👎10
👍1

Přeskinované prostředí

Stejné problémy

Přeskinovanej Vaas Gaylord

A jako bonus slon místo tanku.

Pak že Ubi ždíme značku AC, když tohle je mnohem horší odpad než třeba AC Rogue a že AC sérii mám rád, čtu knížky, ale ani Rogue nemůže být horší než tohle. [s6]

Zlatá éra Far Cry 2 jedinýho pravýho Far Cry série.

pishin
pishin #Pikhoved!
👍1

To je slušná herní doba...

Související články

Nejčtenější články