Hry Far Cry 4 a Assassin's Creed: Unity u nás vyjdou s českými titulky

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
Komentáře (23)
U ACU bych to ocenil, protože bych eventuelně tento AC rád zkusil.
jen vic a vic cz lokalizaci je to velmi prijemny
Skvělá zpráva, ale ne pro mě. To by nesměla FAR CRY 4 být tak moc okatě stejná jako předešlý díl a AC:UNITY mě neláká.
Martin: on to píše jen k tomu, co sám považuje za "dobrou hru". [s6] u TLOU tomu věřím, u ACU tomu věřím, u Destiny taky, možná i u CoD ikdyž tuhle značku od Black Ops považuju za mrtvou, u GTA5 taky, ale u přepálený značky jako je Far Cry už teda fakt ne. Prostě jsou tituly který ikdyž mě netáhnou, tak respektuju, ale pak jsou tituly kde se jen dá kroutit hlavou. Doba kdy to byl granát je dávno pryč. BVP sloni, šílený gaylordi z béčkovejch US filmů co vypadaj, že blbě pochopili, když jim máma řekla aby se teple oblíknuli... Jako beru, někdo tohle žere, ale předstírat, že to je top letoška s klidnou tváří nejde[s3]
Kdysi CZ lokalizace nemyslitelna, ted to vypada dobre pro česke a slovenske hrače [s6] A hry by se meli podporit v CZ, at jich je vic [s6]
Nech sa na mna nikto nehneva, fakt sa vopred ospravedlnujem, ale hrat hru s CZ titulkamy je des, nic proti cestine, je tak krasna ako slovencina, ale niektore tie preklady co tam su... Obcas len cumim ze vo co tam gou ked povie jedno a titulky ti povedia ine, hral som napr TLOU alebo Uncharted s CZ titulkamy a dovi dopo, nehovorim o tom ze v Assassins Creed 3 to nejde prepnut... Ale pre ludi co nevedia tak dobre anglicky je to pecka, to ano.
Super! Jen tak dál :)
U Ubisoftu zadne prekvapeni ... Ti na CZ nezapominaji ... díky jim :-)
Jen tak dále.Čim více her v titulky, tím lépe.
Ja by som sa pozastavil u toho slovneho spojenia "u nas". Viem, ze niektore hry ako napr. Tomb Raider alebo Splinter Cell maju cz titulky v kazdej verzii (ci ju kupite u nas alebo v Anglicku). AC3 naopak mal niektore regionalne verzie (u nas HU/PL/CZ) kde tusim ani EN titulky ani nebolo mozne nastavit. Toto je teda podobny pripad?
Když se chce, tak témer všechno jde... [s14]
Jsem moc rád, že UBISOFT chce a nebudu asi jediný, kdo má pocit, že by si z tohohle vydavatele mohly vzít príklad i ostatní "partaje", viz. KONAMI, ROCKSTAR, SQUARE a další. Žíly by se jim (pridáním CZ lokalizace do jejich videoher) urcite nezkrátily...
Tak aspon decka z kotliny budou rozumet
Ta hra na Wii U ovsem nevychazi. :-D
Skvělá zpráva! Kdo anglicky neumí, nebo nerozumí úplně všemu (můj případ), tak české titulky určitě ocení. :)
[s7] pecka
to se nám to hemží cz podporou :) za chvíli už budeme jak PC. Jen tak dál [s7] [s7]
CZ je super !! a pro: MjollniR - si ale právě myslím, že ty "decka z kotliny" umí anglicky lépe naž já [s6][s6]
nevím proč,ale CZ titulky už pomalu beru jako samozřejmost...
Koupím asi ve slevě příští rok :) tento rok dám přednost AC4 a GTA 5 na PS4
Oni vždy vydají hru samostatnou a potom i verzi např Hra+ season pass která je cenově výhodnější proto je u ubisoftu lepší si počkat jako u AC4 kupuji edici se season passem za 1000
Supr, úžasná zpráva :)
Mjollnir: Běž jsi hrát ty tvoje japonský porna a nech nás žít :D
Far Cry 4 bude bestovka letošního herního roku, o tom nepochybuji! Stejně jako v případě jeho předchůdce dva roky nazpět :)
Juchu
Hurá :D