Far Cry 4 jde dohrát za 30 minut - spoiler
novinka•pondělí 17. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (15)
Vsak kouknu na alternativní konec a hru spustim znovu ne ? O co jde ?! :D
Cony jasný zkusíme coop + MP a uvidíš jak tě to chytne a pokud ne tak si dáme cod mám obě dvě tak není problém :)
Nie náhodou za 15 minut ? :D
Pornalku jasny dame taky se tesim. Kdyz dopadne mp k prdu pujde to za CoD a budem mastit to :-)
Beztak je tohle puvodni verze a vse ostatni je alternativni konec [s6] Jinak padouch fakt sympatak, z prvnich fotek se mi tak nelibil...
budu to hrat 40hod minimalne,tesim se koupil jsem si kvuli tom PS4
Já určitě koukat nebudu :) Jinak cony jak bude čas tak dáme coop na ten jsem docela i zvědavý :) A celkově se těším už jen 3 dny a je to doma.
Nahodou originalni napad. Proc ne :)
V FC4 nejsou trofeje za obtížnosti :) Jinak taky koukat nebudu.
Koukl jsem se na to a hodně pěkný, takový nejobyčejnější vyústění celýho příběhu :) Pagan Min je sympaťák.
to se bude hodit pro ty co budou chtit trofej za nejtezsi obtiznost, i kdyz to asi se pocitat nebude
Za třicet minut dohrát, proč ne? nebral bych to jako negativum, pokud je to jeden z alternativních konců, ale koukat nato nebudu nechci si kazit zábavu.
Již zítra vyzkouším, hra dostáva vysoké hodnocení tak snad bude spokojenost, podobnost s Far Cry 3 mi nevadí, podle některých gameplayů to bude slušná zábava a ještě komplet s CZ,tit.[s16]
Se divím, že něco tak velkýho jako alternativní konec si Ubisoft sám nespoilnul
Nic proti ale hru kterou jde dohrát za 20 minut k čemu to je? Nechapu proč to tam tvůrci dávají.Dohrát hru za 1400,- za 20minut je fakt nářez.
Abych si zkazil zabavu tak to fakt ne ja se necham prekvapit