Evolve má už nyní dodatečný obsah za několik tisíc
novinka•čtvrtek 12. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: 2K Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (11)
Kdyz uz vydavaj pulku hry tak by aspon mela byt za polovicni cenu,ale dneska je v mode hlavne hrabat prachy a hru odflaknout,dat do ni milion dlc a sto updatu
Tohleto je fakt trapárna...DODATEČNÝ OBSAH ZA NĚKOLŮIK TISÍC[s6]
Jo, me uz to psal Obama,kterej se diky tomu pekne nass... a vůbec se nedivim,me to pripada jak prasarna
xDante: Dobře, tak pojďme od konzole k PC, třeba slavný Train Simulator a Flight Simulator od Microsoftu. V základu jsi měl jednu dvě mapy a pokud sis chtěl koupit všechna DLC, tak sis musel připravit pomalu 3 tisíce dolarů. Ještě ti to u Evolve příjde přehnané? :)
A zpět k tomu, co jsi řekl, stejně jako GH, i Evolve v základu nabízí to, co nabízí. Obsah sice není licencovaný, ale stejně jako extra hudba u GH, i tohle je jen extra obsah.
Kdyz tohle ve hre nebudu mit nic se nestane je to zanedbatelna vec je tam toho kopa a tohle je to nejmensi a mozna proto ty ceny protoze to nikdo kupovat nebude a kdo jo tak buh s nim .[s6]
Proč nadávají pro těch několik tisíc? Nadával snad někdo, když veškerý dodatečný obsah do Guitar Hero stál přes 10000?
Většinou se vyplatí počkat na GOTY edici hry. Jen mě docela sere, jak to udělali v Destiny, kde GOTY bude pravděpodobně vycházet pravidelně každý rok.
Mě se líbilo jak to měli pořešený v BF:Bad company 2. Kdo si koupil originál měl VIP pass a dostal mapy zdarma. Kdo koupil hru z bazaru mohl si tohle VIP dokoupit. To mi přijde fér a ne že vysolím 1600 za hru ve který je půlka věcí za "menší" poplatek.
Za poplatek je čtvrté monstrum a čtyři noví bojovníci. To je ten Season Pass.
Hej vsimol som si tie DLC, ze ich je nejak vela, a ked sa clovek nad tym tak zamysli, tak z principu je kazde DLC ktore vychadza sucastne s hrou v zasade zlo... Na druhu stranu ten pristup, ze rezimy, mapy zdarma a skiny sa platia by bol docela fajn, akurad, ze oni aj tie monstra myslim spoplatnili takze je to taky kockopes :).
Ale inak v zasade sa v tomto ako hrac asi nejak menim, lebo uz ma to tak nenasere ako volakedy :), stale sa snazim pozerat na hru tak, ze ak ma dost obsahu v povodnom "baliku", teda ked vyjde, tak mi je to sumak, ze potom do toho este nieco pridaju, horsie je to vtedy, ked sa do hry snazia napasovat free-to-play svinstva, na sposob, ze v realnej hre nieco spravit trva mega dlho, alebo to je proste utrpenie, a hra ti ponuka moznost ako trpiet menej, akurad musis zaplatit.
Napr. v Assassins Creed Black Flag to tak bolo, ze ked clovek chcel zdolat vsetky legendarne lode, tak prakticky musel mat tu svoju lodku upgradovanu uplne na max, lenze aby sa mu toto podarilo musel by stravit milion hodin prakticky grindovanim.... Alebo si mohol kupit dlc s prachmi... TOTO je svistvo strasneho kalibru(casto zabalene do kupy hernej meny alebo nieco na ten sposob - lebo kvoli tomu menia aj design hry - aby motivovali ku kupe tej meny).
Skiny mi az tak neprekazaju, dokonca ani mapy a mody, ak by zakladna hra obsahovala dostatok obsahu.
Herny business caka dalsi krach ako bol na zaciatku 80 tych rokov, takto to dalej nejde. [s15][s6]