Evolve – launch trailer
novinka•úterý 10. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: 2K Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (8)
Ta hra je absolutni rachot hraju od vcera a hratelnost je dobre vyvazena ale horsi je to hrat s noobama ale casem se to zlepsi az zjisti co a jak a ze kdyz si nekdo bude hrat na ramba tak dostane do drzky a zarve pokud ho nejisti partaci [s6]
ta hra je jen o MP?nebo to ma SP?diky
hral jsem nejakou tu betu a 9/10 ci 8/10 bych tomu fakt nedal,osobne bych hodnotil niz.
Líbí se mi to ale beta mě nějak moc nebavila [s8]
Kdybych měl hrát MP tak stokrát radši tohle nez do zemdleni BF a COD
Tato hra mě zatím zrovna neláká, ani nevím proč.
I když, jak tak na to koukám, monstra vypadají fakt libově a herní mechanismus 4 vs 1 může být celkem zábava.
Počkám na další recenze, ale za plnou ne.
Pred chvilou som rozbalil, a hned prve sa chce stahovat 3GB Patch :D:D... inak som si zatial stihol prebehnut akurad tutorial :) Zatial sa mi nepaci zorne pole monstier, je tam taky ten ryby efekt ako keby ste pozerali na svet cez nejaku cocku... ale inak sa tesim az to poriadne podrtim, no momentalne ma Alien:Isolation prednost :)
Recenzovat takovou hru snad ani nejde bych rekl, hra je tak dobra jak dobre ji hraju hraci, pokud se tam najdu blbci a jako, ze najdou tak hru budou odrbavat, nespolupracovat atd. tim padem kazit zazitek lidem aji kdyby dostala 10/10 :)