Evolution Studios láká na oznámení nové tratě do Driveclubu
novinka•úterý 13. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
Komentáře (11)
Tak to už se těším!! Luxusní hra a aby jste se nepo****kvůli tomu, že ještě nevyšla plusková verze. Vám nic neříká SHARE PLAY ??? Nechápu[s15]
Mitsu_Vim,bylo to jen prani[s14]O Cars nevim co si myslet a ... radeji nic[s6]
Ja bych chtel par klasickych okruhu,Monza,Spa,Nür treba,a jsem naprosto spokojeny.
mě přijdou ty tratě všechny v dc taknějak stejný nemužu si pomoct,žádná trat nemá svuj osobitej xicht,třeba v Gturismu když někdo jel nejakou trat tak hned bylo jasný co jede za trat,tady ty tratě proste stejný,bez nápadu a změny,tim neříkám že to vypadá špatně...
chování Evolution je vzorové, taková podpora a péče o hru se dnes vidí málokdy, kor na konzolích
Nikdy jsem na DC neřekl nic špatnýho,tak se do mě neser ty demente
Bude tu taky 160 komentu a nebo se serete jen do věcí okolo Xboxu.
Neskutečně reálné, skvělá podpora od vývojářů, počasí, denní a noční závody, spousta tratí.. Tohle všechno už tu pěkně máme pohromadě. Někde za sedmero horama a sedmero oudolí se bude čekat a pak ždímat datadisk :(
Konečně Japonsko, a koukám že i starší Vette C6 nám přibude, super!
Treba bude uz zitra ke stazeni. Tesim se moc. Super hra se zatim super podporou.
ty zatáčky [s7]