Konzolista.cz

Evolution Studios láká na oznámení nové tratě do Driveclubu

novinkaúterý 13. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Evolution Studios láká na oznámení nové tratě do Driveclubu
Vývojáři z Evolution Studios dnes na facebookové stránce oznámili, že zítra odhalí novou trať do své závodní hry Driveclub, přičemž vydali menší teaser, na který se můžete podívat níže v novince. Ihned se začalo spekulovat, že jde o první japonskou trať. Už dříve vývojáři přiznali, že do hry přibudou tratě z nové země, o níž se zatím spekuluje. Každopádně zítra by mělo být jasno, takže vás budeme informovat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Tak to už se těším!! Luxusní hra a aby jste se nepo****kvůli tomu, že ještě nevyšla plusková verze. Vám nic neříká SHARE PLAY ??? Nechápu[s15]

bf333
bf333 #Ravens
👍1

Mitsu_Vim,bylo to jen prani[s14]O Cars nevim co si myslet a ... radeji nic[s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍2

Ja bych chtel par klasickych okruhu,Monza,Spa,Nür treba,a jsem naprosto spokojeny.

Hustodemonskejkrutoprisnak
👎2

mě přijdou ty tratě všechny v dc taknějak stejný nemužu si pomoct,žádná trat nemá svuj osobitej xicht,třeba v Gturismu když někdo jel nejakou trat tak hned bylo jasný co jede za trat,tady ty tratě proste stejný,bez nápadu a změny,tim neříkám že to vypadá špatně...

razi
razi #Ps4
👍3

chování Evolution je vzorové, taková podpora a péče o hru se dnes vidí málokdy, kor na konzolích

ASGARD17
ASGARD17 #asgard17
👎2

Nikdy jsem na DC neřekl nic špatnýho,tak se do mě neser ty demente

ASGARD17
ASGARD17 #asgard17
👎4
👍1

Bude tu taky 160 komentu a nebo se serete jen do věcí okolo Xboxu.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍4

Neskutečně reálné, skvělá podpora od vývojářů, počasí, denní a noční závody, spousta tratí.. Tohle všechno už tu pěkně máme pohromadě. Někde za sedmero horama a sedmero oudolí se bude čekat a pak ždímat datadisk :(

426kahemi
👍2

Konečně Japonsko, a koukám že i starší Vette C6 nám přibude, super!

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍6

Treba bude uz zitra ke stazeni. Tesim se moc. Super hra se zatim super podporou.

Banan
👍5

ty zatáčky [s7]

Související články

Nejčtenější články