Konzolista.cz

Evolution Studios: Driveclub po vydání dostane spoustu updatů s novinkami

novinkačtvrtek 14. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Evolution Studios: Driveclub po vydání dostane spoustu updatů s novinkami
Vývojáři z Evolution Studios na GamesComu hodně propagují závodní hru Driveclub, přičemž za zavřenými dveřmi se trochu rozpovídali o budoucnosti. Jakmile bude Driveclub venku, budou hodně dávat na komunitu, a podle ní se rozhodovat, co zahrnou do updatů, kterých nebude málo. Ostatně třeba změnu počasí nebo Photo režim bylo něco, co komunita hodně chtěla, a na tomto tedy vývojáři ukazují, že to myslí vážně. Paul Rustchynsky následně zmínil, že někteří hráči si přejí i přidání off-road závodů, což je něco, na co se určitě podívají, stejně tak na split-screen multiplayer, po němž také někteří volají. Co se týče zmíněného Photo režimu, ten by měl mít stejné možnosti jako ve hrách inFAMOUS: Second Son a The Last of Us Remastered, ale samozřejmě vývojáři plánují ještě některé další novinky.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
S3R
S3R #PSX Man

Už se teším a jestli výjde split-screen tak to bude moje nej závodní hra poslední doby protože v tomto směru na nás NFS hází bobek s p.... autologem. A prakticky nevyšla už dlouho žádná kvalitní závodní hra s split-screen.

smrtijed1

Ta hra vypada luxusne uz aby byl 9 rijen konecne nas cekaj poradny zavody.

stillalive

Jestli kvůli něčemu si letos budu aspoň půjčovat PS4, tak kvůli Driveclub a jestli mě to fakt chytne, tak budu muset nakonec i tu PS4 koupit i když mám v plánu k nákupu spoustu jiných věcí okolo.

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Tohle je spravnej pristup od vyvojaru, snad jen, že slovo dodrži a budou podporovat a naslouchat dal [s6] Drive Club NO.1 [s12]

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍1

Tratě z 5 zemí. Určitě jich tam nebude jen 5

the_edge
the_edge #dave3345

taky se toho trochu bojim kolik tam bude skutecne trati nemyslim ze jich tam bude 5 to urcite ne ale taky si nemylim ze jich tam bude skutecne 55 tipuju tak polovicka a druha polovicka budou obracene varianty,ale treba prekvapi.

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍2

Graficky top. Paradoxne to strci do vacku aj next gen Forzu, a pritom je to arkada. Docela sa na to tesim, a povrchne priznavam, ze hlavne kvoli grafike.

Marllone
Marllone #Madao
👎4

Čti: ve druhé zatáčce se nepojede vlevo ale v pravo a bude chybět závěrečná šikana = další trať. Tolik asi k variantám.

Plus obrácené verze. Takže místo deseti tratí vlastně pět.

Jsem z Driveclubu spíš skeptický, zatím krom nádherné grafiky a protežovaných sociálních funkcích neukázali nic zajímavého/zábavného. Jen samé líné projížďky superaut. A velice mě kaká catch-up systém v závodech proti AI, tak snad se budou jezdit jen velice sporadicky.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍6

Pet lokaci a pet trati je rozdil. Trati ma byt v kazde lokaci 11,tudiz 55.[s4]

Marllone
Marllone #Madao
👎1

Chtělo by to víc než pět tratí. Next-gen vymodelovaný do posledního trsu trávy je k ničemu, když se omezuje jen na pár silniček a ležérní zatáčky. A split-screen je snad pořád ještě pro zábavnou závodní hru povinnost.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍5

Konecne neco co vypada jako skutecny next-gen.

bezatom99

uvital bych upravovani aut

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin
👍5

Co stromy a slunečnice ale ty auta....

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍6

Ty stromy a ty slunečnice, to je nádhera..[s7]

One
One #☯☯☯

Split screen a off road nutne.

Abe
👍1

Tak tak, skoro to i vypadá, že bude mít Motorstorm důstojného následovníka

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍11

Luxusní hra s luxusní podporou. Tak to má být.

Související články

Nejčtenější články