Konzolista.cz

Ermac se vrátí v Mortal Kombat X

novinkasobota 31. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ermac se vrátí v Mortal Kombat X
Vývojáři z NetherRealm Studios dnes uspořádali speciální stream pro fanoušky, kde došlo i na očekávanou bojovku Mortal Kombat X. Během streamu byly puštěny nové gameplay záběry, v nichž byl odhalen nový bojovník, kterým je navrátilec Ermac (čas 14:45). Jeho design doznal oproti předchozím dílům značnou změnu, je mu nyní více vidět do tváře, ale jinak je pochopitelně pořád velmi silný a dokáže na pár ran prorazit protivníkům lebku. Mortal Kombat X vyjde 14. dubna tohoto roku pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Swarm23
Swarm23 #△○✕◻

Ou yes, Ermac! Nejlepší![s1]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

doufám že bude jax..ty jeho pracky jsou masakr..

TheMachineXYZ
👍1

aaa muj oblibenec z posledniho mortala ... pokud ho nějaký nový char nenahradí tak tomu tak bude i u X

Loser

kurna proc uz to hrajou,a my musime cekat[s3][s6]

GaMbLeRcz
👍1

nářez ten mortal tak jako každej díl.čím dál tím lepší

bjelda
👍1

Snad bude i Sindel

CORDONASTRA

Bomba ale zajimalo by me zda ve hre bude Boss Shinnak a taky Kintaro ,Motaro a Sheeva jinak hru uz mam predobjednanou a moc se na hru tesim ,doufam ze bude i season pass za prijatelnou cenu ,hra bude SUPER [s7][s7][s7]

Související články

Nejčtenější články