Epic Games hledá programátory pro novou značku


novinka
Intergalactic: The Heretic Prophet je plánován na polovinu roku 2027, vývojáři měli v posledních týdnech pracovat přesčasy
novinka
Starfield má v příštím roce dostat velký update s řadou vylepšení, plánovat se má i vydání pro PS5 a Switch 2
novinka
Bandai Namco se rozhodlo prodat své studio Limbic Entertainment
novinka
Sony se dohodla s Tencentem, hra Light of Motiram byla odstraněna z herních obchodů
novinka
Závodní hra GRID Legends: Deluxe Edition míří na konzoli Nintendo Switch 2
novinka
Akce S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl dnes dostává slíbený velký update Stories Untold
novinka
Na květen příštího roku je plánováno temné fantasy akční RPG The Relic: First Guardian
novinka
Fallout 5 bude počítat s událostmi ze seriálu
novinka
Hra Tom Clancy's The Division dostala na PS5 update s podporou 60 fps
fórum
Think before you sleep
Komentáře (5)
maca souhlas navic u intra vubec nejde o engine to muzou udelat i hrany
FreeGoro nevím na čem hraješ,ale jestli spouštíš hry v takovéto grafice běžně,tak jsem buď já pozadu,nebo ty přicházíš z budoucnosti.Uvědom si že tohle není intro,ale ukázka enginu viditelného přímo při hraní.Já osobně jsem spoky.
Jestli bude takhle vypadat grafika v next-gen konzolich,tak to me zklamou....je to dost slaba grafika,teda nic moc.
Nova hra od epic musi byt horror,musi !!!!.......nejake to strileni tam bude ale co dal?
UPLNY BLADE RUNNER.............sweet
Kdysi před cca 12ti lety se v herním časopise Level psalo,že doba her s grafikou rovnající se filmovým dinosaurům z Jurského Parku,je na vzestupu a pomalu se blíží fotorealizmus ve hrách.Moc jsem tomu tenkrát nevěřil a raději jsem nebyl moc optimistický.Nyní ale když jsem svědkem toho,co Epic Games vydávají se musím pokorně omluvit za svou skepsi a přiznat,že jestli někdo zavádí nové standardy na herních zařízeních,je to právě Epic Games s Crytec a ID soft v pozadí.Skoro se bojím zamyslet na čem jednou budou hrát naše děti a co víc,jak dlouho budou tehdejší stroje považovány za schopné konkurence.
Před cca rokem Epic Games vydal hru na iPhone4 v unreal enginu,
link
Vždyť takovou grafiku nezvládal ani můj dva a půl roku starej počítač a nyní jsem to hrál na pitomým mobilu.
Určitě se mnou bude většina souhlasit,že studio Epic Games má zajisté budoucnost,kdybych uměl programovat a byl bych tam čímkoli platnej,určitě bych dělal vše proto,dělat v téhle firmě.Tam to má budoucnost.