Engadget: Playstation mobil je reálný a má označení Zeus

novinka  21
Martin Šmíd, 27. 10. 2010 22:37
Dnes ráno jsme vám přinesli informaci, že portál Engadget uveřejnil první informace a obrázky spekulovaného Playstation telefonu. Tyto informace ale záhy sama Sony popřela a označila je za podvrh. Nyní se ale ozval portál Engadget znovu s tím, že kdo tu lže je Sony a sám má vše od hodně důvěryhodného zdroje, který ho ještě nikdy nezklamal. Engadget také poukazuje na fakt, že v minulosti jako první informoval o několika novinkách, mezi které patří třeba iPad, Nexus One, the Dell Venue Pro, MacBook Air nebo iPhone 4. Dokonce k nim jako první přiložil i obrázky. Podle zdroje tohoto portálu je přístroj na obrázkách prototypem Playstation telefonu, který má v současnosti kódové označení Zeus. Zdroj pak ještě dodává, že naposledy, když ho mohl vidět, tak běžel na Androidu verze 2.X, a ne 3.0, jak se dnes také spekulovalo.

Do celé věci se po několika hodinách vložil i důvěryhodný portál VG247, který tvrdí, že Zeus je opravdu reálný, jak mu potvrdil zase jeho zdroj.

Otázkou tak je, kdo tu lže. Buď Sony uniklo něco, co se na svět nemělo ještě dostat (zapírání by tak bylo určitě na místě) nebo si s námi hrají dva hodně důvěryhodné portály, které patří ke špičce v oboru. Každý si může odpovědět sám.

Zdroj: vg247

Komentáře