Embracer Group počítá do budoucna s více remaky, remastery a spin-offy nově získaných značek
novinka•pátek 20. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (17)
@Karl Man: Beru ten názor, respektuju ho. Nevím, co jsi za ročník, já už jsem trošku starší. A toto, ta nostalgie se v člověku probudí až časem. To je to, proč chodíme do zámků, hradů, muzeí. A sakra za to ještě platíme. Asi to máme zakódované v DNA. Možná v tom je nějaká touha vrátit se více do mladí. Pro mě osobně je to stejné jako když si otevřu staré album s fotkama z dětství... Úplně cítím a přitom určitě i Ty, jak se směje v člověku srdíčko Ale už kecám. Takže chci Primala
A stále více a více se budeme vracet do minulosti a budeme hrát stále ty samé hry pořád dokola. Vím nepopulární názor. Ale říkám si, že by to chtělo koukat se více dopředu.
Bral bych taky Primal. To byla pecka na svou dobu. Hrál jsem to na Ps2 to byly časy
Potřebuju legacy of kain soul reaver. A to nutně!!!!!
Zajímá mě jestli začnou s Blood omen nebo rovnou skočí na soul reaver každopádně mě to zvedlo ze židle konečně pozitivní zpráva
Soul reaver remake , remaster nebo novej díl je mi u zadele, chci to moc , perte to do mě a na hned pokud možno
Soul Reaver
Pamatuji že se mi v jednom díle Soul Reaver povedlo zachránit člověka (NPC) před upírem a pak se mi sami lidé nabízely když jsem potřeboval doplnit krev ale pak se mi to už nikdy nepodařilo zopakovat. V nové grafice by určitě byl Soul Reaver naprosto parádní.
Všechny vypsaný značky chci,ale hry nový, žádný remastery.👍
@StrejdaDemon: Deus ex🥹
Soul Reaver kežby remake kežby
Prosím, remake původního Deus ex a nový díl. A to samé rovnou i u Thiefa.
Soul Reaver na Unreal enginu 5 a budu naprosto spokojený
Jeden Human revolution prosím
stačí remake, nebo nový díl soul reavera .. to je nejlepší ip co mají
Tvl Legacy Of Kain bych si dal hned! To byla hra
remake prvního Thiefa a Deus Ex, nic víc si nepřeju