EA věří, že Battlefield Hardline si oblíbí hráči GTAčka

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (19)
Já pořád říkám, že v EA fetují a jedou pařby po vzoru "Vlka z Wallstreet" :) Jsou tam pořád sjetý a šukají děvky nonstop. Potom se proberou z kocoviny a začnou psát své plány :)
Hardline si oblíbí hráči GTAčka? Co je tohle za blbost? Vždyt tyto 2 hry jsou každá něco jiného, nemám pravdu?
Se z toho neposerte. ..
Vždit si to koupi nemusíš. ..
Ja si to ale koupim páč střílín a ne plácám kraviny...
MarcusChef: Není to jonnyethco z YouTube??[s6]
[s7]BBC 1
Tím, že budou dělat BFko každý rok, klesla EADICE konečně až na dno, budou vznikat krátké, povrchní a ještě více neodladěné MP střílečky, aby u nich hráči nevydrželi déle než ten jeden plánovaný rok a alou na další rychlokvašku...
Mě přišel i dvouletý cyklus vydávání BF krátký, raději bych velké a propracované MP BFka jednou za 3 roky...BF4 sice mám, ale MP hraju stále BF3...
Značka Battlefield se dá ještě nějak víc poškodit? Myslím že BF4 a částečně i BF3 už to poškodili dost. :D Ale je pravda, že tohle už je asi vrchol...
Battlefield Hardline je težkej shit je totalní odpad a Béčko možná i nižší nema to společnyho vubec nic z Battlem jen nazev mam tu Betu na PS4 a vypada to hrozne hraje se to hrozne a je to cely nesmyslny tohle byl krok vedle a myslim ze to jen poskodi znacku Battlefield [s13]
OMG.. tohle má jméno, jen aby se to prodávalo.. to není BF... ea [s15]
EA nekvalitní hry mě nezajimaj a to i kdybych nebyl fanoušek GTA. [s7]trevor[s7] Na tuhle hru přesně sedí tohle video link
Věřit můžou, ale že je ta "hra" lejno, to vidí každej. [s16]
Myslím, že fanoušek jakékoliv hry se může stát fanouškem jakékoliv nové hry, takže i kdyby EA řekli, že Battlefield: Hardline si můžou oblíbit fanoušci Halo, bral bych to. Problém je v tom, že Hardline je jen ždímačka peněz, která už od první prezentace působí jako neskutečnej šmejd. Takže EA, až přijdete s něčím novým a pěkným, pak můžete počítat s fanoušky jiných her, takhle si tu blbost strčte za klobouk a neprohlašujte takový blbosti, jakože fandové jedné z nejlepších herních značek na světě, přejdou a budou si stejně užívat i ten váš paskvil.
Myslím že na konci roku dají fanoušci GTA přednost next gen verzi GTA :D
Vidím to stejně, jako maro. Tenhle rok raději to Call of Duty, než takovej odpad :D
pujdu radsi do call of duty, uz BF4 bylo na PS3 nnehratelne. Slo za tyden z domu!
[s6][s6][s6][s6]
Tak tim si nejsem jistej,pač vytáhnout z auta člověka odprásknout ho a pak najet autem do lidí na zastávce autobusu?To fakt není pro fanoušky Battlu :-)
trollfesz.cc:8080/i/256573.gif :D
EA věří že tady sou ještě takoví dementi co tomu uvěří [s6]