EA rozdává tento víkend hráčům na PlayStationu hry zdarma!
novinka•sobota 6. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (29)
Je to dobra blbina ale vcera jsem u toho skejsnul snad 4h ;-)))
Super odpočinková hra zadarmo děkujeme EA!!! [s7] To by mohla sypnout něco i Sony ne? :D
Potesilo me Mirrors Edge s chitu so to zahraji znovu - pristi rok by to mohli udelat znovu,takova nova tradice
Tak EA jsou frajeri fakt bomba kdyz vychazel na PS4 PvZ tak jsem porad vahal zda ho mam koupit a ted nam ho EA dala k Vanocum tesim se hodne budu mit premieru verim ze i spousta lidi :)
O PvZ premyslim uz dlouho a ted ho mam zadaco[s6]
Super, dík moc za odpověď :-)
Kdyz budu mit ps4 az na vanoce, ale koupim to ted kdyz je to zdarma na storu, muzu sinto pak zdarma stahnout? :-)
díky fíky
Super ani jednu nemam takze spokojenost. Diky
Už se těším až ráno zahraji, hra se mi líbila ale nepořídil jsem si ji. Tajně jsem doufal že bude někdy v PS Plus, no a dostali jsme ji už nyní k výročí od EA :) Myslím že EA už je možná u lidí oblíbenější než Ubisoft.
ze to ma EA zapotrebi:D nejdriv se jim Sony vyprdne na EA Access, protoze to hraci nechteji...tak to teda EA zkusi alespon tak, ze da majitelum PS hru zdarma a predpokladam, ze to hraci na PS oceni...ale Sony jim tu moznost, kdy pri cene 600 za rok, mohli mit tech her asi 7 zatrhla:)) Kazdopadne dobra zprava pro vsechny, kazda hra zdarma potesi....
Muzem byt radi, ze nam nenacpali vsechny FIFY....[s6]
Me to pride ubohe.Me pritelkyni dali aspon lepsi pecku na pspvita.Ja si mislim ze sou ubozaci.[s9]
Krasny darecek od EA, zrejme vyborne financni vysledky :) Kytky vs Zombici mam moc rad [s7]
parada snad to neni jen nějaky fake časově omezené
[s12][s12][s12][s12][s12][s12][s12][s12][s12][s12]
boszeli: nejsi sám :) Pozitivní věc je to, že bude dost terčů :D
Paráda PvZ jsem nedávno koupil :/ :D
I když jsem PvZ hrál, tak je to velice pěkné gesto.
:) Zbytek studií by se mohly inspirovat [s16] :D
:-)ty hry jsou na porad
Stahuju ME, zbytek jde do download listu, nikdy nevíš [s16]
Pákrát jsem zalitoval že jsem Plants vs zombies prodal, tak alespoň stáhnu znova. Budou tam asi pěkně masakrální řežby, když to teď bude mít půlka světa.[s14]
Asi sem blbej, ale ani Most Wanted ani Mirror's Edge si nemůžu stáhnout, ani koupit :D Každopádně EA potěšila, i když zrovna ME a Most Wanted na PS3 mám.
Zůstanou ti voe, protože tohle není ten úchvancancující Steam a Origin, kde se tváří vítězoslavně když ti půjčí na víkend nějakou hru, kterou si stejnak už všichni sosli na torentech, mě nevyjímaje.
Hulvat je týpek
EDIT: Dal mi za to mračíka :(
To půjdou hrát jen o víkendu,nebo když to stáhnu,tak mi zůstanou?
luxus uz sosam :)
Stahuju,díky EA [s6]
Masakr masakrů[s7]