EA: Pokud to bude mít smysl, budeme vyvíjet hry pro NX
novinka•úterý 10. května 2016•Martin Šmíd•

Zdroj: EA Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Podle Shawna Laydena není přechod na čistě digitální distribuci velkým překvapením
novinka
Hra Dune: Awakening dostane fyzickou verzi pro PS5, podívejte se na deníček vývojářů s rekapitulací posledního roku
novinka
Studio Arkane Lyon má nového ředitele, jde o spoluzakladatele MachineGames
novinka
Remake hry Gothic dostane oficiální češtinu na PC i konzolích
novinka
Byl oznámen čas spuštění Assassin's Creed Black Flag Resynced
novinka
Nový trailer na Persona 4 Revival představuje hlavního hrdinu
novinka
Sony zabila hry na Blu-ray Discích pro konzole PlayStation, od ledna 2028 budou hry vycházet pouze digitálně
novinka
Podle analytiků vyjde konzole PlayStation 6 nejdříve koncem roku 2028
fórum
Nintendo Switch 2
fórum
Think before you sleep
Komentáře (12)
Na WiiU vydalo jen porty čtyř her s obrovským odstupem než na xbox360 a ps3,ale za plnou cenu a pak nic a divili se ze se jim to nevyplatilo, kdo by to kupoval a potom se nestydeli vydat na Wii fifu a WiiU vynechali, jsou to jedni z viníku proč se Wiiu tolik neprodavalo
Redfire - Ne. Pouze predpokladam :) Nerikam, ze jim to nepreju. Ale moc uz Nintendu neverim...
Rimi:zase věštíme z koule?
Nejde jen o technicke parametry, ale pokud se proda milion NX za rok, tak se jim to vyvijet nevyplati. A to ted jeste nevedi.
Nebude to mit smysl... :D
No a jestli nemaji info tak to taky moc pozitivni neni...
Je otazka kolik toho o NX v EA vedi, ale pokud maji nejake info a presto pousti takove hlasky, tak to pro NX neni uplne pozitivni zprava. :-)
CRU5T: pride mi potom zbytocne vydavat prehlasenia o tom, ze "ak sa nam to oplati, tak vydavat hry na Nintedo budeme". Pri Sony ani MS taketo prehlasenia nedava do eteru... a ako gigant v hernom priemysle ma o NX urcite nejake informacie. Ked si mam domyslat, tak mi to pripada akoby EA dopredu pochybovalo, ci je NX dostatocne konkurencie schopne (mozno vykon?) voci PS4, aby sa im oplatilo robit porty aj tam.
Mě spíš udivuje, že o NX asi ví to co my. A jestli má NX vyjít příští jaro tak ten launch zase nebude tak horký :D
Ještě by to chtělo postarat se o Take Two.
Jaká "pochybovačná" prohlášení máš na mysli? Jasně mluví o tom, že chtějí vydávat hry na nintendo, ale je jasný, že zadarmo to dělat nebudou... natož dotovat... to by asi dělal jen blázen, nemyslíš? :)
Si pamatam ako pri predstaveni Wii U, ako N hovorilo ake velke partnerstvo uzavreli s EA a skoncilo to blamazou... Az 4 hry. Dva porty starsich hier (ME3 a NFS) a dve sportove hry v last-gen kvalite (FIFA a Madden) a po prvom roku podpora zmizla. Ak EA vydava taketo "pochybovacne" prehlasenia este ani NX nie je vonku, tak dobre veci to u mna neznaci. Najskor tym mienili predaje, ale uvdime.