EA oznamuje Battlefield: Hardline

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
Komentáře (17)
Nápad je to určitě dobrý, to ano, ale kupovat to budu až to opraví, tedy jestli to vůbec někdy opraví.
Podle toho videa co jsem si stáhl to bohužel vypadá jako výstavní sračka, doufám že se mýlím.
Dobrá zpráva je že další bf se nemusí rychle mastit na lunch, hlavně prosím bez bugú. Nejvíc mě v bf balí locker bez těžké techniky.
A ty krávo :D. Určitě udělaji i Incestor edici. To EA vysere opět krásné hovno.
Frk dne[s6][s6][s6]
Do BF4 se začnou prodávat i BattlePacky[s6] Bronzový bude stát 1$, stříbrný 2$ a zlatý BattlePack 3$...to je super cena za XP25% nebo kamo, ne? link
dalsi early access hra za plnou cenu? nezajem.
Jestli bude zábavnost a kvalita MP alespoň na úrovni BFBC2, tak proč ne, protože zatím to jde s kvalitou spíš dolů BF4◄BF3 [s8]
Škoda. Od Visceral bych si zahrál něco nového. Bafflefield mě nezajímá.
No tak po dlouhé době Battlefield vynechám, tohle fakt neni pro mě
Jak tak čtu tak koukám že někomu pořád nedochází že Battlefield není o singlu.NJN asi koupím BF na singl a prodám.Pak koupím TLOU a začnu hrát pořádnej mulťák.[s6]
Hlavně ať to není další "velký" Battlefield. Zatím ještě ani nevychytali 4ku a na další díl by bylo fakt brzo.
Najprv treba fixnúť Battlefield 4!!!!!!
Já bych bral odklon spíš k CS než k PayDay... no nechme se překvapit. 9. června už není tak daleko :)
Budete to dechberoucí 2,5 hodinovej singlplayer s pádem pyramidy na hlavu, přejetí tankem a skokem z raketoplánu z oběžnýho dráhy bez kyslíkáče :-D....je neskutečný, co lidský tělo dokáže přežít :-D
No jestli nezaparacujou trochu na délce a reálnosti příběhový části, trochu to otevřeou, že to nebude těsnej tunel jak dámský přirození a pozmění nesmrtelnost hlavního hrdiny, kterou by mu mohl závidět i Terminátor, tak to bude dobrá hra.
daník_CZ: já bych řekl, že by kluci v EA byli hodně rádi, kdyby BF měl každý rok ty prodeje, co má CoD[s6]
Doufám že tam zas nebude premium
Podle ofiko stránky mi to hodně připomíná něco ve stylu PayDay. Za to bych se ale vůbec nezlobil, páč PayDay je sice dobrý, ale ve spoustě ohledech nedodělaný a špatný. Uvidíme co z toho bude