Konzolista.cz

EA má velkou hru na Frostbite 3 enginu, kterou odhalí na E3

novinkačtvrtek 8. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: EA má velkou hru na Frostbite 3 enginu, kterou odhalí na E3
Včera jsme se dozvěděli, že tisková konference EA během E3 se bude jmenovat EA World Premiere: E3 2014 Preview a uskuteční se 9. června od 20:00 našeho času. Dnes šéf EA Andrew Wilson prozradil jednu hodně velkou hru běžící na Frostbite 3, kterou během své prezentace na E3 odhalí. Konkrétnější nechtěl být, ale možností je pochopitelně více. Od nového Battlefieldu až po nějaký Star Wars projekt. Samozřejmě ale nepůjde o jedinou hru, kterou EA během E3 odhalí, mělo by jich být až šest, pokud dáme na včerejší zprávu. Mezi prezentovanými hrami by měl být i Star Wars: Battlefront a mnohé další.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Frostbite 3? Tak to od té hry ruce pryč, nejhorší engine. [s15] [s15] [s15]

duska33
👍1

A co když myslel Mirror's Edge?

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Určitě to bude SW:Battlefront, velice se na něj těším ale hodně se bojím, ještě když to jede na Frostbite 3 a dělá to DICE, jestli je to aspoň EA nechá dodělat tak by to nemuselo být po technické stránce tak špatné jako třeba BF4 kde je tolik chyb...

miky20
miky20 #One& only

Já se moc teším na ty Hvězdný války, snad to nepodělají.

dionizer

O bože zase Battlefield 5 to je niečo no.Ďalšia pekná grafika a nič viac :D

RobotCZ

To Star Wars je zbožný přání. Mě by stačilo, kdyby oznámili znovu rozjetí zrušeného Star Wars 1313.....to bych si snad i krupnul blahem

GaMbLeRcz

star wars ikdyž nehraju a nefandím tomu tak bych si klidně na frostbitu 3 zahrál pokud by to mělo destrukce jak v battlefieldu což by nebylo na škodu ale pokud udělají novou značku a novou hru tak už teď se moc těším

Související články

Nejčtenější články