Dying Light postihlo na poslední chvíli odložení diskové verze
novinka•neděle 18. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (20)
taky pořídím
Nevím nač ty stížnosti. Digitální jsou beztak lepší :)
akoze nechapem ako sa moze zombi mlaticka podobat utokm z pariza .. ale ok
Jeste ze jsem si vcera po mesici rozhodovani koupil gta 5 aspon mam co hrat takze mi je to sumak estli to vyjde o mesic pozdeji.
Tak tahle zpráva mě mrzí těšil jsem se že už za týden budu pařit. No nic snad to nebude nějaký odklad dlouhý a snad bude jen pár dní.
Turok: fakt? My s Gazem to máme už od vydání PS4 a můžeme hrát oba, a dokonce nám stačí 1 PS+... O_o Trofeje z Plus her taky dostávám... Nebo jsem to z toho co jsi poslal blbě pochopil... 1. účet - Primární (má PS+ a hry) 2. účet - sekundární (využívá PS+ 1. a hry může hrát zároveň s 1.)
Tady to mas popsané, okopirovano z konkurenčního fóra.
Kupování SLOTŮ her
Tento způsob kupování her na půl bohužel není stejný jako na PS3 (viz. Co je to Slot psn her...) - doporučuji přečíst jako první.
Jak to funguje:
•První rozdíl je v tom, že není daný maximální počet PS4 konzolí, na který lze účet aktivovat.
•Jen na jedné konzoli lze však tento účet nastavit jako Master account:
•Jen pokud je účet se zakoupenou hrou nastaven jako master, je možné tuto hru hrát po přepnutí na Vašem primárním účtu
•Na ostatních konzolích lze tato hra hrát pouze na účtu, ze kterého byla koupena - nenačítají se Vám tak trofeje atd. na Váš primární účet
•Hlavní problém je tedy v tom, že pouze jeden z hráčů může hrát na svém účtu a ostatní jsou tedy celkem v nevýhodě. Rozumným řešením tedy může být asi jen nižší cena, právě pro toho "znevýhodněného".
Stepobela1: Na PS4 je to trošku komplikovanější!
RedShadow: taky doufám že tam je Be Zombie Mode! Nevíte někdo jestli Digi pre-order má tento mode?
Pitrsone: No tak to je jasný... to zas museli upravit :D jako s GTA III
Doufámm, že když objednám digital tak nebudu o něco ochuzenej oproti krabicové verzi , která vyjde později. Nebo aby nebyly chyby v digitální verzi.
Udajně se jedna scena podobala utokum v parizi. Tak jsem to cet uz nevim kde.
hezky,moc hezky. ale kdybys napsal jak,bylo by to hezci[s6]
Jasně, že to jde 😉.
ja napul?ono to nejak je stahnout digital za jednu cenu na dve PS4?[s6]
:D
No jo no,stane se,ale zamrzi to
to je fakt v prd.li v dnešní době...... [s8][s8]
Si delaji prdel ne zrovna 30tyho mame v praci volno kur.a
Ok, shit hit the FAN!!!!! fuck off!!! nasraááááááát
Edit: tak jdu na digital! Je to pro me stejne vyhodnejsi páč si to rozdělim s Gazem :)